قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

تغذیه مناسب برای افزایش قد چیست و چه چیزهایی باید بخوریم ؟

عوامل مختلفی را می توان نام برد که می توانند بر میزان بلندی و یا کوتاهی قامت افراد تاثیر گذار باشند اما یکی از مهمترین انها قطعا نقش تغذیه است. تغذیه مناسب برای افزایش قد بسیار تاثیر گذار است و نمی توان به هیچ وجه نقش این مورد را نادیده گرفت.شاید بسیاری بر این باورند که تنها عوامل ژنتیکی و وراثتی هستند که عامل تایین کننده افزایش قد در افراد می باشند اما امروزه تحقیقات علمی ثابت کرده اند که این مورد تنها یکی از عوامل تاثیر گذار بوده و با توجه به آزامایشات مختلفی که صورت گرفته ثابت شده است حتی افرادی که از زن خوبی برای این مورد برخوردار نباشند اما  اگر به دیگر عوامل تاثیر گذار توجه نمایند می توانند شاهد بلند شدن قد خود باشند.

اما زمانی که صحبت از تغذیه برای افزایش قد به میان می آید اولین سوال ی که هر کشی ممکن است بپرسد این است که دقیقا چه چیزهایی مصرف کنیم  در برنامه غذایی خود قرار دهیم که بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت نماییم ؟ برای ییافتن جواب سوال فوق پیشنهاد می کنیم در ادامه همین مطلب با سایت تهران ژل همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم :

اولین مورد که حتما تا به حال در مورد ان بسیار شنیده مصرف لبنیات است . بله تا می توانید شیر و ماسب مصرف نمایید. اگر در سن رشد قرار دارید این بهرتین فرصت است تا با داشتن تغذیه ای سالم به رشد خود نیز کمک زیادی نمایید. یکی از  مهمترین عواملی که باعث رشد استخوان ها می شود وجود کلسیم است. این ماده را می توانید به وفور در لبنیات بیابید وبرای همین است که همیشه توصیه شده است که شیر را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهید.

باید سعی کنید در طی روز به میزان ۵ متربه اقدام به مصرف شیر و ماست و دیگر مواد حاوی کلسیم نماییدشما در واقع با این روش عملا مانع پوکی استخوان های خود خواهید شد و همچین این امکان را فراهم خواهید کرد که بر میزان رشد قد خود کمک نمایید.

تغذیه مناسب برای افزایش قد

در برنامه تغذیه مناسب برای افزایش قد می توان برنج  پاستا را در این برنامه گنجاند.در واقع این دو خوراکی منبع عظیمی از کربوهیدارت ها هستند و همانطور که می دانید بدن برای ادامه دادن به فعالیت خود هر روز نیاز به منابع غنی کربوهیدارت دارد.خوراکی هایی از قبیل نان سبوس دار و برنج و پاستا و سیب زمینی و غلاتی همچون عدس و جوی دوسر می توانند  نقش مهمی در این زمینه دااشته باشند و می بایست از این خوراکی ها به تناوب در برنامه غذایی خود استفاده نمایید.

شما باید با یک برنامه کنترل شده به گونه ای عمل نمایید که در طی روز و به میزان لازم از موا ذکر شده به بدن خود برسانید و نه اینکه اقدام به پرخوری نمایید.تغذیه برای افزایش قد باید به صورت بسیار هوشمدانه ایب صورت گیرد به گونه ای که اولا از تمام مواد مغذی مورد نیاز رد برنامه غذایی روزانه شما موجود باشد و دوم اینکه مراقب باشید که برنامه شما منجر به پر خوری شما نشود که باعث افزایش وزن  و افزایش بافت های چربی نماید.

 

 

اگرذ به دنبال تغذیه مناسب برای افزایش قد هستید باید در برنامه غذای یخود جایی برای مصرف گوشت قرمز و ماهی داشته باشید.گوشت منبع عظیمی از انواع پروتین های مورد نیاز بدن است. مواد مغذی درون گوشت می تواند بین ۱۵ تا ۲۰ در صد از انرژی روزانه ما را تامین نماید.دقت نمایید باید حتما در برنامه غذایی خود گوشت را قرار دهید و اگر به هر دلیل نمی توانید این کار را کنید باید حتما زا خوراکی های جایزگین ان همانند شیر- تخم مرغ و ماهی بتوانید استفاده نمایید.در ضمن شما در دورانی که رد سن رشد هستید نیاز شدیدی که به اهن خواهید یافت و این اهن مورد نیاز را می توایند زا خوراکی های گوشتی به خوبی تامین نمایید.

 

در برنامه تغذیه برای افزایش قد ویتامین ها جایگاه ویژه ای دارند و به همین دلیل ابید در برنامه روزانه خود حتما به مصرف میوه جات بپردزاید تا زا این طریق ویتامین های لازم را برای بدن خود دریافت نمایید.نقش ویتامین ها در افزایش قد نقشی غیر قابل انکار است و حتما می بایست در کنار کربوهیدارت ها بتوانید به میزان قابل توجهی ویتامین ها را نیز دریافت  نمایید تا روند رشد قد شما به خوبی صورت گیرد.

اما نقش سبزیجات را نمی توان به هیچ وجه کم اثر دانست . شما با مصرف روزانه و منظم سبزیجات می توانید کمک خوبی به هضم  غذا و جذب حداکثر ویتامین ها و مواد مغذی درون غذا نمایید.بدن شما نیاز دارد تا منابع غنی از اهن را در سن رشد دریافت نماید و فیبرهای لازم را به تک تک سلول های خود برساند. شما در سبزیحاتی همچون اسفناج و کلم بروکلی و نخود و عدس و نخود فرنگی می توانید به میزان قابل توجهی منابع آهن و فیبر را دریافت نمایید.

تغذیه برای افزایش قد

 

در تغذیه مناسب برای افزایش قد باید میزان آب مورد نیزا بدن همیشه تامین باشد. این یعنی اینکه آب می توان نقش قابل توجهی در برنامه غذایی شما داشته باشد.شما باید مصرف روزانه آب به میزان لازم را رد برنامه غذایی خود قرار دهید. شاید باورش ستخت باشد اما بسیاری  از فارد جامعه هیچگاه به اندازه نیاز خود آب نمی نوشند و این یک مشکل جدی می تواند برای شماسی که به دنبال افزایش قد باشید بوجود آورد.

در مورد ویتامین ها صحبت کردیم و نقش آنها را در برنامه تغذیه برای افزایش قد نیز عنوان کردیم. در میان اواع ویتامین ها شما به صورت جدی به ویتامین D نیاز خواهید داشت و باید دقت کنید در برنامه غذایی خود حتما به اندازه مورد نیاز از این ویتامین استفاده کنید.این ویتامین یکی از مهمترین عوامل رشد استخوان ها خواهد بود.از جمله مواد خوراکی که می توانید به میزان قابل توجهی این ویتامین را دریافت نمایید عبارتند از :

ماهش- قارچ- شیر گاو- زرده تخم مرغ-نوشیدنی سویا-بادام

 

توضیحات بالا در مورد این بود که شما بتوانید به خوبی از یک برنامه غذایی مناسب برای خود استفاده نمایید تا در نهایت بتوانید به قد و قامتی خوب دست پیدا کنید . اما در این بخش می خواهیم محصولی را معرفی نماییم که بی ارتباط با موضوع افزایش قد نیست . نام این محصول ژل بلندی قد است. درواقع شما زمانی  که می خواهید در یک مهمانی بزرگ و مهم شرکت کنید و یا دوست دارید در جمع دوستان خود با قد قامت بلندتری دیده شوید , ژل افزایش قد می تواند به کمک شما بیاید و رد یک چشم بر هم زدن برای شما به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر افزایش قد را به همراه داشته باشد.

این محصول نوعی پد سیلیکونی است که در کفی کفش خود قرار می دهید و براحتی بدون اینکه کسی متوجه انها شود می توانید از انها در طی شبانه روز استفاده نمایید. برای تهیه این کالا می توانید همین الان به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

بروی دکنمه خرید پستی کلیک کرده وب راحتی افدام به خرید لژ مخفی افزایش قد نمایید.

می توانید برای تهیه این محصول با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود راثبت نمایید.

می توانید مشخصات کامل پستی خود از قبیل آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک دهید.

تغذیه مناسب برای افزایش قد

 

پاشنه مخفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , خرید ژل افزایش قد ارزان , ژل افزایش قد در مشهد

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :