قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

چگونگی افزایش و بلند شدن قد به صورت کاملا واقعی

یکی از سوالاتی که در ذهن بسیاری از شماها وجود دارد این است که روند چگونگی افزایش قد به چه صورت انجام می شود.؟ علت اصلی رشد قدی در افراد ترشح هورمون رشد می باشد و زمانی که این غدد بتوانند به خوبی عمل ترشح را انحام دهند همواره شاهد رشد قدی هستیم اما زمانیکه به هر دلیل غدد رشدی دیگر نتوانند به ترشح این هورمون در بدن ادامه دهند در واقع افزایش قد در افراد متوقف می شود.حال با دانستن این موضوع در واقع باید گفت چه کار هایی می توان انجام داد تا این غدد در بدن به خوبی تحریک شده و بتوانند به میزان مناسبی به ترشح هورمون های رشدی بپردازند. ؟

عوامل مختلفی در چگونگی بلند شدن قد در افراد تاثیر گذار هستند که می توان در یک دسته بندی کلی انها را به سه بخش تقسیم کرد :

عوامل ژنتیکی

عوامل محیطی

عوامل تغذیه

هر کدام از این موادر به نوعی بر میزان تحریک هورمون های رشد تاثیر گذار هستند. در مورد موارد ژنتیکی معمولا دست ما کوتاه است و نمی توانیم تغیری در آن ایجاد کنیم , اما در مورد عوامل محیطی و همچنین عوامل تغذیه دقیقا این خودمان هستیم که با رفتارهای صحیح و غلط منجر به کسب نتایج مثبت  منفی در این زمینه خواهیم شد.

چگونگی افزایش قد

 

معمولا روند افزایش قد در سه مرحله از زندگی افراد رخ می دهد , اولین مرحله تا دو سالگی هر فرد می باشد و دو مین مرحله از دو سالگی تا قبل از سن بلوغ بوده و مرحله سوم هم در هنگام نزدیک شدن به سن بلوغ و زمان رسیدن به آن است که در این مرحله رشدی جهشی را معمولا شاهد هستیم .

در مورد چگونگی افزایش قد بوسیله رژیم های غذایی می توان اینگونه نوشت که با در اختیار داشتن یک برنامه غذایی منسجم که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی لازم و پروتین ها باشد می توان امیدوار بود که در دراز مدت نتایج خوبی را برای ما به ارمغان خواهد آورد. باید در این مورد سعی کنید با یک مشاور تغذیه مشورت نمایید از او بخواهید برنامه غذایی مناسبی را برای شما تنظیم نماید که از تمامی ویتامین هاوو مواد معدنی در دل ان قرار گرفته باشد.

اما عامل مهم دیگری که می تواند در چگونگی بلند شدن قد تاثیر متسقیمی برجای بگذارد ورزش کردن است. ورزش های کششی می توانند  بیشترین تاثیر را برای شما داشته باشند. حرکاتی همچون اویزان شدن از بارفیکس و یا خم شدن و لمش کردن نوک پاها بدون شکسته شدن زاتو ها و یا حرمات ورزش شنا همگی این ها می تواند به بخش های مختلف بدن فشار لازم را وارد نمایند و به نوعی موجب تحریک هورمون های رشدی در بدن افراد شوند.

باید دقت داشت که افراد با رسیدن به سن بلوغ دریچه رشد قدی انها رو به بسته شدن خواهد رفت و بعد از ندتی تقریبا این رشد کاملا متوقف می شود. سن بلوغ برای دخترها در سن ۱۶ سالگی رخ می دهد و برای پسرها این سن ۱۸ سالگی می باشد. البته این حالت عمومی و عادی ان است. افراد با رفتارهای غلطی که رد نوع برنامه غذایی خود دارند حتی می توانند سن رسیدن به بلوغ را به جلو انداخته و در واقع این شانس بزرگ را از دست خواهند ااد که مدت زمان بیشتری غدد رشدی در بدن به فعالیت خود ادامه دهند.

اما یکی دیگر از راه های افزایش قد که برخی آنرا توضیه می کنند استفاده از داروهای هورمونی برای این منظور است.اگر این کار بدون نظر و مشورت پزشم و تنها به صرف تماشای چند تبلیغ بازرگانی صورت گیرد می تواند برا فرد استفاده کننده عوارض بسیار خطرناگی را به همراه داشته باشد.پس هیچگاه گول تبلیبغاتی که در این زمینه در اینترنت می شود را نخورید و اقدام به مصرف چنین داروهایی که هیچگونه اطلاعاتی در مورد آنها ندارید نکنید.

چگونگی بلند شدن قد

 

اما در روند چگونگی افزایش قد روش های دیگری را می توان پیشنهاد کرد مانند عمل های جراحی که در این مورد به تفصیل توضیحاتی را در سایت قرار داده ایم و باید بدانید که این نوع عمل ها بسیار طاقت فرسا و درد /اورد و پر هزینه می باشند و اگر  توسط یک متخصص حرفه ای صورت نگیرند ممکن است بعد ها برای شما عوارض بسیار زیادی را نیز به همراه داشته باشند.

اما یک راه حل شاده وجود دارد برای اینکه شما بتوانید به صورت مصنوعی و بدون هیچگونه عوارضی به قد و قامت بلند تری دست یابید و آن هم استفاده از محصولی به نام ژل افزایش قد است. این محصول در واقع یک پد سیلیکونی ده لایه بوده که انرا درون کفشها قرار می دهند و می تواند برای فرد استفاده کنند تا حداکثر ۵ سانتی متر بلندی قد را به همراه داشته باشد.

شما عزیزان جهت خرید زل افزایش قد می توانید همین الان از طریق سایت ما به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید جهت تهیه ژل طبی افزایش قد همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین می توانید با ارسال مشخصات خود از قبیل : آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده به شماره بالا اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

 

چگونگی افزایش قد

 

اما در زیر سوالاتی که در زمینه چگونگی بلند شدن قد معمولا پرسیده می شود را اماده کرده ایم که خواند انها خلی از لطف نخواهد بود :

۱- مهمترین عوامل بلند شدن قد در افراد کدامند ؟

-ژنتیک

-عوامل محیطی

-عوامل تغذیه

 

۲- تا چه سنی می توان به صورت طبیعیوو نرمال شاهد افزایش قد خود باشیم ؟

معمولا تا رسیدن به سن بلوغ این روند به صورت طبیعی ادامه خواهد داشت.

۳- بهرتین نوع رژیم غذایی برای بلند قد تر شدن کدامند ؟

رژیمی که در ان سرشار از مواد معدنی همچون روی و کلسیم و فسفر باشد و از انواع ویتامین های مهم همچون ویتامین D استفاده شده باشد بسیار مفید خواهد بود.

۴-خواب در رشد افراد چه تاثیر دارد ؟

تحقیقات نشان داده است که هورمون های رشد در ساعات اولیه خواب شروع به فعالیت خواهند کرد و این نشان می دهد که تا چه اندازه داشتن خواب کافی و شبانه می تواند در این زمینه موثر باشد.

 
ژل بلندی قد , ژل بلند قدی , ژل بلند کننده قد ,ژل افزایش قد در تبریز

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :