قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

تمرینات ورزشی برای افزایش قد

یکی از  مهمترین موضوعاتی که معمولا جوانان به دنبال آن هستند مساله افزایش قد است.اینکه راه های افزایش قد کدامند و چگونه می توان به قد و اندازه دلخواه دست یافت هنوز یکی از مهمترین چالش های علم نوین است.اما خوب در این راستا محققین بیکار ننشسته اند و با انجام تحقیقت فراوان توانسته اند به نکات خوب و جالب توجهی دست یابند.

روش های  مختلفی را می توانیدبرای بند شدن قد یافت از جمله :

مصرف داروها و قرص هایی که در این رابطه تبلیغ می کنند

استفاده از عمل های جراحی

انجام حرکات مخصوص و تمرینات ورزشی برای افزایش قد

استفاده از ژل افزایش قد

 

راه اول که به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که ممکن است دارای عوارض بسیار وحشتانک و جبران ناپذیری باشد و چنانچه قصد داشتید از داروی خاصی برای این منظور استفاده نمایید حتماو حتما زیر نظر یک پزشک متخصص اقدام به این کار نمایید.

روش دوم هم دارای هزینه های بسیار  زیادی بوده و ممکن است همه از پس ان بر نیایند و در ضمن دارای درد و تحمل شرایط بسیار خاصی است و باید حتما با نظر پزشک انجام شود.

راه سوم را در ادامه بیشتر به ان خواهیم پرداخت. روشی بدون عوارض است که می تواند تا ۵ سانتیمتر برای شما بلندی قد به همراه داشته باشد و از جمله راه های بلند شدن قد بدون عوارض محسوب می شود.

 

اما در این بخش ما می خواهیم به تمرین های افزایش قد اشاره کنیم که اگر در زمان مناسب برای افراد انجام شود می تواند این امید را درل شما زنده نگه دارد که پس از یک دوره شاهد افزایش قد خود باشید.ما سایت تهران ژل همراه باشید در ادامه تا به معرفی این حرکات ورزشی بپردازیم :

 

اولین ورزش که به شما توصیه می شود که برای تمرینات افزایش قد انجام دهید شنا است :

 

شنا کردن دارای حرکات تلفیقی کششی بسیار زیادی است و اگر بتوانید به صورت منظم به ورزش شنا بپردزاید در واقع اکثر بخش های بدن خود را درگیر حرکات کششی خواهید کرد و همین امر موجب خواهد شد تا رد بخش های مختلف بدن شاهد رشد باشید.البته باید بدانید که برای رسیدن به هدف حتما نیاز است تا یک دوره طولانی به صورت منظم به ورزش شنا بپردازید تا بتوانید نتیجه لازم را دریافت نمایید.

 

آویزان شدن از یک میله بهترین تمرین برای افزایش قد

بله درست شنیدی شما در طول روز اگر بتوانید حرات ساده ای را به صورت آویزان شدن از یک میله انجام دهید باعث خواهد شد تا کشش مناسبی بروی بدن شما ایجاد شود و همین امر موجب خواهد شد تا در دراز مدت شاهد بلندی قدتان باشید.

 

 

خم شدن تا لمس کردن انگشتان پا

 

این حرکتی است که در صورتیکه زاوهایتان خم نشود می تواند فشار و کشش مناسبی را برایتان به همراه داشته باشد و اگر بتوانید در دراز مدت این حرکت را به صورت منظم انجام دهید قطعا شاهد رشد قد خود خواهید بود.

 

 

انجام حرکت کبرا بسیار موثر است

حرکت کبرا همانطور که درشکل زیر مشاهده می کنید دارای کشش لازم بروی ستون فقرات شما بوده و می تواند فشار خوبی را در این بخش وارد نماید.با انجام منظم این حرکت می توانید هورمون های رشدی خود را هر چه بیشتر تحریک نمایید تا منجر به افزایش قد شما شود.

 

حرکت لگن حرکتی موثر برای افزایش قد

اگر بخواهیم یکی از اصلی ترین حرکت های ورزشی برای افزاشی قد را نام ببریم می توان از این حرکت یاد کرد.در این حرکت دقیقا ستون فقرات شما و همچنین عضلات تحتانی ران تحت فشار قرار خواهند گرفت و شما می توانید فشار مناسبی را به این بخش ها وارد نمایید. انجام منظم و دراز مدت حرکت فوق قطعا می تواند برای شما نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.
راه های افزایش قد بسیار متنوع هستند که البته غالب آنها برای نوجوانان و آن دسته از افرادی است که رشد قدی آنها تا ۲۵ سالگی ادامه دارد. بهترین و موثر ترین روش همواره ورزش هایی همچون بسکتبال، والیبال، یوگا و … بوده است. حرکات کششی متعددی هم در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید با صرف کمترین هزینه و در منزل آن ها را انجام دهید. در این مطلب به معرفی یک تمرین برای افزایش قد می پردازیم.
یکی از موثرترین تمرین ها برای افزایش قد حرکت کششی ستاره است. شما بر روی شکم خود دراز می کشید و دست و پاهای خود را باز می کنید و به بدن خود شکل ستاره می دهید. سپس یک دست و یک پای خود را که مخالف هم هستند (دست راست و پای چپ و بلعکس) تا حد امکان بالا می برید و نزدیک به ۳۰ ثانیه نگه می دارید. بعد آن ها را پایین می آورید و همین کار را برای دست و پای دیگر تکرار می کنید. بین این دو حرکت مجاز به استراحت ۳۰ ثانیه ای می باشید.این تمرین را در روز ۵ الی ۶ بار انجام دهید تا شاهد تاثیر آن باشید. از دیگر حرکات کششی موثر در افزایش قد می توان از بارفیکس، حرکت کبری و پل نام برد.

 

اما در مورد یکی از روشهای بی عوارض و کم هزینه برای رسیدن به حداکثر ۵ سانتیمتر قد می توان استفاده از کفی ژله ای کفش را توصیه کرد. این ژل سیلیکونی دارای ۱۰ لایه است و به صورت یک کفی طبی مورد استفاده قرار می گیرد و بدون اینکه عوارضی را برای شما به همراه داشته باشد می توانید شاهد بلندی قد خود در عرض چند ثانیه باشید.

لژ مخفی افزایش قد , لژ مخفی کفش , ژل طبی افزایش قد , ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها ,ژل افزایش قد در تبریز

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :