توجه                                                                                                                                                توجه

در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی این محصول با قیمت های بسیار پایین تر عرضه شده اند و متاسفانه اغلب کالاهای فوق از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بوده و تقلبی می باشند.

در فروشگاه تهران ژل ما محصول اصلی را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان در  نظرگرفته ایم و شما با خیالی آسوده می توانید خریدی مطمئن را انجام دهید.

سابقه ۵ ساله فروش این محصول توسط فروشگاه ما نشان از اعتبار فروشگاه ما دارد.

این محصول را در دو مدل ایرانی با کیفیت متوسط و مدل خارجی با کیفیت بسیار عالی ارائه کرده ایم.

شما ابتدا محصولتان را دریافت خواهید کرد و سپس وجه کالا را به ما خواهید داد.

امکان خرید تلفنی و خرید پستی و خرید نقدی نیز در سایت مهیا شده است.

حق انتخاب با شما است که کالایی تقلبی را با قیمت پایین تر تهیه کنید و یا به دنبال محصول اصلی با کیفیت بالا باشید

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش ۵ سانتیمتر قد  و کیفیت متوسط با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد ۵ سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان.

 

یکی از محصولاتی که این روزها از استقبال بسیار خوبی در میان مشتریان برخوردار شده است چیزی نیست جز محصول ژل افزایش قد. همانظور که از نام ان نیز مشخص است این محصول برای افزایش قد به کار می رود و در واقع بدون اینکه هیچگونه عوارضی را به دنبال داشته باشد به مانند یک کفی طبی در زیر کفش شما قرار گرفته و حداکثر تا ۵ سانتیمتر به صورت استاندارد برای شما بلندی قد به همراه خواهد داشت.

 

این روزها افرادی که به دنبال افزایش قد هستند روش های مختلفی را در فضای مجازی می توانند برای این منظور پیدا کنند که البته بسیاری از انها کذب و تبلیغات الکی بیش نبوده و به هیچ وجه تاثیر گذار نخواهند بود. امروز و در این بخش در سایت تهران ژل می خواهیم درباره محصولی با نام کفی ژله ای افزایش قد برایتان صحبت کنیم و بهه معرفی این محصول بپردازیم, پس در ادامه همین مطلب با ما همراه باشید :

قبل از اینکه بخواهیم درباره کفی ژله ای کفش برایتان توضیحات بیشتری را ارائه دهیم ابتدا در مورد روند رشد قد در افراد کمی صحبت می کنیم تا بدانید اصلا چه اتفاقی رخ می دهد که موجب بلند شدن قد در ما خواهد شد.

 

 

 

 

در فروشگاه های اینترنتی اگر سری زده باشید با قیمت های متفاوتی از این محصول مواجه می شوید که یکی زا مهمترین علت های آن در کیفیت به کار رفته رد این کالا است. ابتدا باید بدانید که ژل طبی افزایش قد از جنس سیلیکون می باشد و حال اینکه این سیلیکون به کار رفته تا چه حد دارای مرغوبیت باشد تایین کننده قیمت نهایی کالا خواهد بود.

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش ۵ سانتیمتر قد  و کیفیت متوسط با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد ۵ سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان.

 

یکی از سریع ترین و در عین حال ارزان ترین و بدون عوارض ترین روش هایی که می توان برای افزایش قد استفاده کرد بی شک استفاده از محصولاتی با عنوان پاشنه افزایش قد است.این محصول همانطور که از نامش نیز مشخص است به عنوان یک پاشنه مخفی در کفش شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.شما با استفاده از آن می توانیدد به میزان حداکثر ۵۵ سانتیمتر بلندی قد را شاهد باشید.

اگر می خواهید به مهمانی مهمی بروید  یا در یک جلسه مهم باید حاضر شوید و دوست دارید تا قد و قامت شما کمی بلند تر از حالت فعلی خود باشید ما پیشنهاد می کنیم حتما از پاشنه ژله ای افزایش قد استفاده کنید.بدون اینکه کسی متوجه حضور این محصول درون کفش های شما شود براحتی می تواند با هزینه ای اندک به میزان پنج سانتیی متر برای خود بلندی قد را به همراه بیاورید.

سایت تهران ژل این محصول را در دو کیفیت  ارائه داده است و شما می توانید براحتی به یکی از روش های زیر همین الان اقدام به خرید محصول مورد نظرتان نمایید.

کافیست تا برای خرید پاشنه افزایش قد بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. مدل ایرانی این محصول با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان و مدلل خارجی با کیفیت درجه یک با قیمت ۲۴۸۰۰۰ عرضه شده است.

 

 

 

مدل های ارائه شده در سایت تهران ژل چگونه اند ؟

شما می توانید از دو مدل قرار داده در سایت استفاده نمایید :

مدل ایرانی با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان

مدل خارجی با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان

 

محصولات ارائه شده چند لایه هستند ؟

هر دو مدل ارائه شده دارای ۱۰ لایه سیلیکونی با کیفیت هستند. دقت نمایید برخی از فروشگاه این محصول را تنها در۲ یا ۳ لایه ارائه می دهند.محصول اصلی دارای ۱۰ لایه می باشد.

 

نحوه خرید به چه صورت است ؟

 

خرید پستی :

بروی دکمه هیا خرید پستی در زیر کلیک نمایید و سفارش خود را ثبت کنید

 

خرید تلفنی :

با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و خرید تلفنی نمایید.

 

خرید پیامکی :

 

آدرس کامل پستی + نام محصول + نام گیرنده + کد پستی را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید.

 

 

 

این روش یکی از مطمئن ترین راه های افزایش قد بدون عوارض به شمار می آید که در سراسر جهان نیز از ان استفاده می کنند.به هر حال این محصول همانظور که عرض کردیم درست به مانند یک کفی طبی در زیر کفش شما استفاده می شود و اگر در زمان طراحی و تولید ان دقت لازم به عمل نیاید و از مواد درجه یک و با کیفیت تولید نشود می تواند در هنگام راه رفتن شما را دچار مشکل نماید و خیلی زود از استفاده کردن آن پشیمان خواهید شد.پس اگر به دنبال محصولی با کیفیت هستید که بتوانید در طی روز بدون هیچگونه محدودیتی ساعت های طولانی از آن استفاده نمایید به فکر خرید محصولات ارزان قیمت نباشید.البته شایان ذکر است که محصولات با کفیت ارائه شده نیز انچنان گران قیمت نیستند که بخواهید برای تهیه ان از محصولات تقلبی و ارزان استفاده کنید.

توصیه ما به جای استفاده از ژل افزایش قد ارزان استفاده از یک محصول درجه یک و با کیفیت است که تنها چند هزار تومان اختلاف قیمت دارد ولی در عوض شما می توانید از ان با خیال راحت در طی روز بدون هیچگونه مشکلی استفاده نمایید بدون اینکه کسی متوجه وجود ان درون کفش های شما شود.

اما در فروشگاه تهران ژل شما برای خرید اینترنتی ژل افزایش قد می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی که در زیر قرار داده ایم کلیک نمایدی و همین الان به صورت انلاین اقدام به ثبت سفارش نمایید و هزینه انرا بعد از اینکه محصول را دریافت کردید بپردازید.این روش راحت ترین و در عین حال سریع ترین حالت ممکن برای ثبت سفارش شما می باشد.

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش ۵ سانتیمتر قد  و کیفیت متوسط با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد ۵ سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان.

اما اگر به هر دلیل امکان ثبت سفارش به صورت انلاین برایتان مقدور نیست می توانید همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

و درحالت سوم اگر امکات برقراری تماس تلفین هم برایتان مقدرو نمی باشد می توانید مشخصات زیر را برای شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک داده و سفارش خود را به صورت پیامکی ثبت نمایید :

ادرس کامل پستی + نام محصول مورد نظر + نام گیرنده محصول + کد پستی را برایمان پیامک نمایید.

 

 

یکی از کم هزینه ترین و بدون عوارض ترین راه های بلند شدن قد قطعا استفاده از این محصول ارزشمند است.اما ژل بلندی قد که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم دارای دو مدل است که هر کدام از کیفیت خاص خود برخوردار هستند. مدل اول ایرانی می باشد و به عنوان کالای درجه ۲ در سایت عرضه شده است و مدل دوم خارجی بوده و به عنوان کالای درجه ۱ محسوب می شود.

هر دو کالا دارای ۱۰ لایه هستند که هر ۵ لایه برای یک لنگه کفش مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت این دو محصول در کیفیت سیلیکون به کار رفته درساخت انها و میزان ماندگارییشان می باشد. طبعا کالای درجه ۱ ما هم از کیفیت بالاتری برخوردار بود و هم دارای ماندگاری بالاتری است.اما کالای درجه ۲ نیز بدون هیچ مشکلی قابل استفاده است و تنها به نسبت محصول درجه ۱ ما از کیفیت کمتری برخوردار است.

 

قیمت محصول درجه ۲ ما ۱۹۸۰۰ تومان می باشد و قیمت محصول درجه ۱ ما  ۲۴۸۰۰ تومان است.

 

هزینه ارسال کالا اگر به صورت پستی خرید شود حدودا بین ۵۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ توما است که به قیمت نهایی کالا اضافه می شود.

و هزینه ارسال پیکی برای مشتریان تهرانی بستگی به مسافت طی شده توسط پیک حدودا بین ۸۰۰۰ تومان تا ۱۵۰۰۰ تومان می باشد.

 

 

در میان سایر فروشگاه های اینترنتی فروشگاه تهران ژل اولین و تنها ارائه دهنده محصول ژل افزایش دهنده قد اصلی در دو کیفیت است و این اطمینان را به شما می دهیم که محصولی که از سایت ما تهیه می کنید به مراتب دارای کیفیت بالاتری نسبت به موارد مشابه ان در دیگر سایت ها است. ممکن است تصاویر استفاده شده در تمامی سایت یکسان باشد اما در واقعیت محصولاتی که با قیمت های بسشیار پایین در حال عرضه شدن هستند به هیچ عنوان ان چیزی نیستند که شما در تصاویر مشاهده می کنید.

اما ژل افزایش قد اصل را از کجا می توان با نمونه های تقلبی ان مقایسه و تشخیصداد ؟

یکی از مهمترین تفاوت هایی که میان محصولات اصلی و تقلبی وجود دارد رنگ محصول است. محصولات اصلی دارای رنگ بسیار شفاف و شیشه ای هستند و این در حالیست که محصولات بی کیفیت دارای رنگی کدر و تیره می باشند و این خود نشان دهنده مواد درجه دو برای ساخت انها است.

محصولات درجه یک هیچگونه بوی خاصی ندارند و اما ژل افزایش قد ارزان که در بسیاری از سایت ها به فروش گذاشته شده است دارای بویی شبیه نفت و مواد بازیافیت و پلاستیکی درجه چندم می دهد.

یکی دیگر از روش های شناسایی ژله افزایش قد اصل با نمونه های تقلبی آن این است که محصولات اصلی جنسی نرم و قابل انعطاف دارند و شما در هنگام استافده اصلا دچار مشکل نخواهید شد و این در حالیست که محصولات بی کیفیت از جنس سفت و سخت تری برخوردار بوده و در هنگام استفاده های طولانی ممکن است شما را دچار مشکل نمایند.

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش ۵ سانتیمتر قد  و کیفیت متوسط با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد ۵ سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان.

 

روش استفاده شده  بدون هیچگونه عوارضی است و شما براحتی می توانید در یک چشم به هم زدن شاهد افزایش قد ۵ سانتیمتری خود باشید بدون اینکه نیاز به صرف هزینه های بسیار بالایی باشد و یا اینکه سلامتی خود را به خظر بیاندازید.در سایت های اینترنتی روش های دیگری همچون استفاده از انواع قرص و دارو به جهت بلند تر شدن قد توصیه می شود که هر کدام دارای عوارض جانبی بسیاری بوده و به هیچ عنوان نمی توانتد مورد تایید وزارت بهداشت باشد و دردعین حال شما هیچگونه تاثیر قابل ملاحضه ای هم نیم توانید از این قرص و داروها دریافت نمایید جز اینکه هم باید پول زیاید را برای تهیه انها از دست بدهید و هم اینکه منتظر عوارض جانبی مصرف این داروها بروی کلیه و کبد خود باشید.

محصول ژل بلندی قد که ما برای شما /اماده کرده ایم هیچ کدام از دردسرهای بالا را ندارد و شما بدون نگرانی از عوارض احتمالی ان و بدون اینکه نیاز به هزینه هیا بالایی برای دست یافتن به ان داشته باشید در هر کجای ایران که باشید تنها با چند کلیک می توانید اقدام به خرید و تهی این محصول نمایید و در ضمن بعد از اینکه کالا را دریافت کردید هزینه ان را به مامور پست بپردازید.

ژل افزایش قد یک وسیله کوچک و بسیار کاربردی است که می تواند قد شما را بین ۱ تا ۵ سانتیمتر بلند کند. این وسیله که معمولا از جنس سیلیکون است، به سرعت توانست بین مردم جهان محبوب شود. این وسیله در اصل پنج صفحه ی پنچ سانتیمتری است که که روی هم سوار می شوند و در قسمت پاشنه ی کفش قرار می گیرند. این وسیله از بسیاری از روش های دیگر مانند ورزش و عمل های جراحی کم هزینه تر، سریع تر و قطعی تر است. علی الخصوص اگر سن بلوغ را رد کرده اید و دیگر راهی به جز عمل جراحی برایتان باقی نمانده است، حتما مدت کوتاهی با خرید ژل افزایش قد از آن استفاده کنید تا نظر خود را عوض کنید و درگیر عمل جراحی پر هزینه با ریسک بالا نشوید.

 

این محصولات ضد حساسیت هستند و طوری طراحی شده اند که در تمام کفش ها جای می گیرند. همچنین بسیار نرم هستند و راحتی فوق‌ العاده ای دارند. این ژل افزایش قد سیلیکونی هم برای خانم ها و هم برای آقایان در تمام سنین قابل استفاده می باشد. شما می توانید در انواع کفش ها مانند کتانی، راحتی و مجلسی این ژل را قرار دهید. همچنین اگر کفشتان طوری طراحی شده است که ممکن است در معرض دید باشد، می توانید محصول را زیر جوراب خود بپوشید. البته این ژل به صورت شیشه ای و بی رنگ طراحی شده تا منظره ی ناجوری نداشته باشد. قیمت این محصولات نیز بسیار مناسب است و در تمام داروخانه ها و لوازم پزشکی و در بعضی موارد لوازم ورزشی در دسترس می باشند.

 

ژل افزایش قد بیتال یکی از راحت ترین روش هایی است که شما می توانید در همان لحطه تا حداکثر ۵ سانتمیتر بروی قد فعلی خود بیاورید. این محصول در دو کیفیت در فروشگاه من و تو خرید ارائه شده است. مدل اول دارای کیفیت معمولی و ساخت ایران است و از مواد درجه دوم برای ساخت پد سیلیکونی ان استفاده شده است  و مدل دوم  با استفاده از مواد درجه یک خارجی تولید شده و از کیفیت به مراتب بالاتری برخوردار است.

شما می توانید از ژل افزایش دهنده قد را در هر نوع کفشی استفاده نمایید و مدل های ارائه شده هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده است. لایه های این محصول قابل جدا شدن می باشد و شما بر اساس نیاز خود و همچنین با توجه به حجم کفشتان تعداد  لایه هایی را که می خواهید در زیر پد کفش بگذارید را مشخص می کنید.

 

ژل افزایش قد می تواند رویای دیرینه شما را که همانا بلندتر شدن قدتان است به واقعیت تبدیل کند اگر فقط اقدام به خرید محصول اورجینال نمایید.این محصول که یک پد طبی نیز می باشد در ۵ لایه طراحی و ساخته شده است و به ص ور اورجینال همراه اب جعبه اصلی فقط در این فروشگاه عرضه می گردد. قیمت محصول اورجینال ۲۴۸۰۰ تومان است و سایر محصولات دیگر که در سایر فروشگاه ها با قیمت هایی نظیر ۷۰۰۰ تومان و ۱۰۰۰۰ هزار تومان و….هزار تومان در حال عرضه بوده درجه دوم بوده و از کیفیت پایین تری برخوردار هستند.
ما در این فروشگاه دو مدل از این ژل های افزایش قد را برایتان قرار داده ایم.اولین محصول ما درجه ۲ می باشد که با قیمت ۱۹۸۰۰۰ تومان درفروشگاه قرار گرفته است.شما اگر به دنبال محصول ژل افزایش قد ارزان می باشید این محصول می تواند انتخاب خوبی باشد.

و دومین مدل از ژل بلندی قد محصول اصلی بوده که با کیفیت بسیار بالا و با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان در حال عرضه است.

 

این محصول دارای ۵ لایه بوده که از هم قابل جدا شدن می باشند و براحتی می توانند تا ۵ سانتیمتر (البته به شرط خرید محصول اصلی ) قد شما را افزایش دهند.همانظور که در تصاویر هم ملاحضه می کنید شما در عرض چند دقیقه می توانید این پد طبی مخفی را درون کفش هایتان جاسازی کرده و از این پس با اعتماد به نفس بیشتری در میان دوستان و آشنایان خود حاضر شوید.
روش های خرید ژل افزایش قد در فروشگاه ما به شرح ذیل است:

می توانید آدرس + کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک کنید
می توانید به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی خرید کنید.
می توانید بروی دکمه خرید پستی کنار محصول کلیک کرده و از طریق سایت به صورت آنلاین خرید نمایید.
مزایای خرید ژل افزایش قد سیلکونی از فروشگاه ما چیست ؟
تنها با خرید محصول اصلی از فروشگاه می توانید در خرید های بعدی تخفیف بگیرید.
و تنها با خرید از فروشگاه محصول در سریع ترین زمان ممکن در هر جای کشور که باشید برایتان ارسال و سپس وجه ان دریافت خواهد شد.
برای تهرانی ها به صورت پیک موترری و تحویل درب منزل نیط می توانیم ارسال داشته باشیم.

 

محصول ژل طبی افزایش قد ایرانی با حداکثر افزایش ۵ سانتیمتر قد  و کیفیت متوسط با قیمت ۱۹۸۰۰ تومان.

محصول ژل طبی افزایش قد خارجی بسیار مرغوب با حداکثر افزایش قد ۵ سانتیمتر و کیفیت بسیار بالا با قیمت ۲۴۸۰۰ تومان.

 

در ضمن شما می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

همچنین می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره بالا پیامک دهید. آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را برایمان ارسال کنید.

پاشنه مخفی

در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی شاهد هستیم محصولاتی با نام پاشنه مخفی یا همان ژل افزایش قد را با قیمتی بسیار ارزان در حال فروش هستند. مهمترین دلیل این قیمت گذاری کیفیت بسیار پایین محصول است. محصولاتی که ما به شما ارائه می دهمی دقیقا مطابق با همان تصاویری است که مشاهده می کنید و کاملا رضایت خاطر راا شما را به همراه خواهد داشت.

محصولات اصلی ده لایه هستند و شما از هر ۵ لایه برای یک لنگه کفش خود استفاده می کنید. اما محصولات متفرقه ممکن است تعداد لایه هیا آنها به مراتب کمتر باشد و باید به این نکته نیز دقت لازم را داشته باشید.

در ضمن پاشنه مخفی افزایش قد تقلبی دارای رنگی کدر و تیره و بسیار خشک و سفت است و بعد از پوشیدن  برای شما ایجاد خستگی و مشکل در راه رفتن بوجود خواهد آورد و این در حالیست که محصولات اصلی دارای جنسی نرم و انعطاف پذیر بوده و از مواد در جه یک نیز ساخته شده و رنگی شفاف  دارند. شما می توانید ساعت هایی طولانی بدون اینکه احساس خستگی کنید از از این پانشه مخفی استفاده نمایید.

محصولاتی که ما ارائه کرده ایم هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده هستند و شما بر اساس میزان فضایی که درون کفش هایتان دارید می توانید از یک تا هر پنج لایه را به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهید.

پاشنه ژله ای افزایش قد

اما به جز استفاده از پاشنه ژله ای افزایش قد اگر به دنبال راهی دیگر برای بلند شدن قد خود هستید می توان به روش های زیر اشاره کرد که البته هیچ کدام در کوتاه مدت جوابگو نبوده و نیازمند گذشت زمان می باشند :

استفاده از قرص و داروهای افزایش قد

معایب این روش : دارای عوارض جانبی خطرناک – هزینه های زیاد – دوزه مصرف طولانی مدت- احتمال نتیجه گیری ۱۰۰% نیست.

استفاده از رژیم های غذایی :

مزایا : بدون عوارض است – اگر در سن مناسب مورد اسفاده قرار گیرد ۱۰۰% جواب می دهد.

استفاده از ورزش برای بند شدن قد :

مزایا : بدون عوارض می باشد – در دراز مدت می توانید در صورتیکه در شن مناسبی قرار گرفته باشید برای شما مفید باشد.

استفاده از عمل های جراحی :

معایب : هزینه بر بودن -طاقت فرسا بودن عمل – عوارض جانبی زیادی را ممکن است به همراه داشته باشد.

پاشنه مخفی افزایش قد

مهمترین عوامل رشد قد در افراد بر می گردد به میزان ترشح غدد رشدی در بدن هر شخص. اگر صحبت از ورزش و یا رژیم غذایی می کنیم در واقع هدفمان این است که به نوعی بتوانیم این غدد را تحریک کرده و کاری کنیم تا مجددا شروع به ترشح هورمون های رشد کنند.معمولا بعد از رسیدن به سن بلوغ شاهد هستیم که یمزان فعالیت و ترشح این هورمون در بدن اسنان رفته رفته کم شده و در یک زمان کاملا متوقف خواهد شد.

به نظر میرسد راحت ترین و بدون دردسر ترین روش که بتوان خیلی زود به نتیجه دلخواه دست یافت همین استفاده از پاشنه افزایش قد است که با هزینه ای بسیار اندک می تواند نتیجه قابل قبولی را برای شما به همراه داشته باشد.اما شاید بسیاری  از افراد دوست دارند که قد انها به صورت طبیعی افزایش یاد و نه با استفاده از روش هایی مصونعی و موقت. برای اینگونه افراد ما استفاده از رژیم های خوب غذایی که بتوانند تمامی مواد معدنی و ویتامین ها و پروتین های لازم را در خود جای دهند را توصیه می کنیم.

همچنین به این افراد انجام حرکات ورزشی کششی را نیز توصیه می کنیم. حرکاتی همچون اویزان شدن از بارفیکس و یا شنا کردن و انجام برخی از حرکات ورزش یوگا می تواند بسیار مفید باشد.در ضمن شما بادی بتوانید خوابی منظم و همراه با آرامش داشته باشید چرا که هورمون های رشد معمولا در ساعات اولیه خواب شروع به فعالیت در بدن شما خواند کرد و اگر نتوانید خوابی همراه با آرامش و منظم داشته باشید بهرتین فرضت برای این کار را از دست خواهید داد.

 

 

عامل اصلی رشد قد در انسان بر می گرد به میزان ترشح هورمون رشد که توسط غدد رشدی انجام می شود. هرچقدر که این میزان ترشح در بدن ما بیشتر باشد می توانیم شاهد قد و قامت بلندتری از خود باشیم.اام مساله اینجاست که به دلایل مختلف داخلی و خارجی گاهش شاهد کم کار شدن این غدد و یا به کل عدم فعالیتشان در بدنمان هستیم و این امر موجب خواهد شد تا افراد دارای قد و قامتی کوتاه باشند.اگر بتوان کاری کرد که دوباره این غدد شروع به تحریک شوند و فعالیت خود را از سر بگیرند می توان امیدوار بود که مجددا شاهد افزایش قد خود خواهیم بود.

کفی ژله ای افزایش قد

اما محصولی که با عنوان کفی کفش ژله ای برایتان در فروشگاه اماده کرده ایم در واقع نوعی پد طبی است که شما انرا درون کفش خود جاسازی خواهید کرد و برای شما می تواند حداکثر به میزان ۵ سانتمیتر افزایش قد مصنوعی را به همراه داشته باشد. استفاده از این محصول برای زمان هایی که می خواهید به یک مهمانی مهمئ یا جلسه ضروریی بروید و دوست دارید تا قد و قامتی بلند تر از خود را به دیگران نشان دهید بسیار موثر  بوده و بدون هیچگونه معطلی می تواند در یک چشم بر هم زدن برای شما پنج سانتی متر بلندی قد را به همراه بیاورد.

از مزایای استفاده از  کفی ژله ای افزایش قد این است که اولا بدون هیچگونه عوارض جانبی می باشد چرا که فرم و شکل طراحی ان طبی می باشد.

دوم اینکه با هزینه ای اندک قابل تهیه است.

سوم اینکه در همان لحظه و بدون فوت وقت برای شما افزایش قد را به همراه خواهد داشت.

چهارم اینکه هیچ کس تا زمانی که خود شما لو ندهید نمی تواند متوجه حضور محصول ژل افزایش قد درون کفش هایتان باشد.

پنج اینکه به میزان ۵ سانتی متر که قابل ملاحضه ایت می تواند برای شما بلندی قد به همراه داشته باشد.

کفی کفش ژله ای

برای تهیه این کفی ژله ای کفش از سایت تهران ژل همین الان می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

کافیست تا برای خرید ژل افزایش قد بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده  سفارش خود به صورت انلاین ثبت نمایید. این محصول در دو کیفیت متفاوت در فروشگاه ما عرضه شده است .مدل اول نوع ایرانی با کیفیت معمولی است و نوع دوم محصول خارجی با کیفیت بسیار عالی.

می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره بالا برایمان ارسال نمایید. آدرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده

اما اگر به دنبال راه های افزایش قد به صورت طبیعی هستید می توان روش های زیر را به شما پیشنهاد کرد :

استفاده از داروهای افزایش قد

استفاده عمل جراحی

استفاده از ؤزِم غذایی مخصوص

استفاده از حرکات ورزشی کششی

روش اول که به هیچ توصیه نمی شود و اگر هم قرار به مصرف قرص و دارویی باشد باید حتما تحت نظر پزشک و طبق دستور او این کار انجام شود  و نه اینکه تنها با تماشای یک تبلیغ بخواهید سلامت خود را به خطر اندازید . اکثر تبلیغات اینترنتی که در این زمینه مشاهده می کنید همگی کذب محض بوده و عملا نه تنها تاثیری برای شما ندارند بلکه ممکن است ده ها عوارض جانبی را نیز برایتان به همراه داشته باشند.در ضمن باید کلی هم هزینه بپردازید برای تهیه چنین قرص و داروهایی که تبلیغ می شوند.

اما روش دوم که به منظور افزایش قد انجام می دهند عمل های جراحی مخصوصی است که صورت می گیرد. این روش هم بسیار دردناک و طاقت فرسا و پر هزینه خواهد بود و شاید برای همگان قابل استافده نباشد.

روش سوم که در مورد رژیم های غذایی می باشد و در همین سایت در چندین مقاله به صورت کامل درباره ان صحبت کردیم می تواند در صورتیکه در زمان و سن مناسبی انجام شود نتیجه قابل توجهی هم برای شما به همراه داشته باشد. برنامه غذایی شما باید حاوی مواد معدنی و ویتامینی ها لازم بدن باشد و در ان از انواع پروتین های گیاهی و حیوانی و اسید امینه ها قرار داده شود.

کفی ژله ای افزایش قد

اما روش دیگری هم که می توانید انجام دهید انجام حرکات ورزشی کششی است.ورزش های کششی که در شن و زمان مناسب انجام شوند می توانند در صورت تداوم برای شما نتیجه خوبی را به همراه داشته باشند. در این مورد مقالات کاملی را قرار داده ایم و بیان توضیحات کاملی در مورد نحوه انجام این حرکات پرداخته ایم.فقط به صورت کلی خدمتتان بگوییم که حرکات باید کاملا کششی باشند تا بتواند به بخش های مختلف بدن شما فشار لازم را وارد نمایند. حرکاتی همچون اویزان شدن از بارفیکس و حرکات یوگا جز این دسته از ورزش ها محسوب می شوند.

با توجه به توضیحاتی که در این مورد خدمتتان دادیم فکر منم شما هم با ما هم عقیده باشید که راحت ترین و بی دردسر ترین روش استفاده از کفی ژله ای افزایش قد است چرا که اولا نیاز به گذشت زمان زیادی نخواهد بود و همان لحظه نتیجه انرا می توانید مشاهده کنید و دو اینکه بسیار  ارزان و قابل تهیه برای تمامی اقشار جامعه است.

 

اول محصول را دریافت کنید بعدا وجه کالا را بپردازید (روش های خرید اینترنتی ژل افزایش قد از فروشگاه تهران ژل) :

ما در فروشگاه تهران ژل به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به ارائه چند نمونه از این محصول نموده ایم.شما با توجه به میزان بودجه خود می توانید هر کدام از این محصولات را که خواستید و تمایل داشتید به صورت اینترنتی از فروشگاه ما سفارش داده و در کمتر از چند روز انرا درب منزل و یا آدرس مورد نظرتان ردیافت نمایید و سپس وجه کالا را به مامور پست بپردازید.برای خرید ژل افزایش قد می توایند از روش های زیر اقدام نمایید:

برای تهیه محصول ژل افزایش قد ارزان درجه ۲ به قیمت ۱۹۸۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید.

برای تهیه محصول ژل افزایش قد اصل درجه ۱ اصلی به قیمت ۲۴۸۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید.(کیفیت این محصول بی نظیر است )

–می توانید آدرس +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک داده و از طریق ارسال پیامک سفارش خود را ثبت نمایید.

–می توانید همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

روش های مختلفی وحود دارد که می توان انتظار داشت در نهایت منجر به بلند تر شدن قد افرد شود اما یکی زا ساده ترین و کم هزینه ترین و در عین حال سریع ترین این روشها استفاده از محصول ژل بلندی قد است که براحتی درون کفش هایتان قرار داده و به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر می توانید بلندی قد را تجربه نمایید.

رسیدن به قد دلخواه شاید آرزوی بسیاری از افراد جامعه باشد.حتی اندسته از افرادی که به نظر از قد و قامت خوبی برخوردار هستند بدشان نمی آید که اگر امکانش فراهم شود کمی بلند تر از ان چیزی که در حال حاضر هستند نشان داده شوند.افزایش قد و رسیدن به قد دلخواه یکی از مهمترین آرزوهای هر شخصی می تواند باشد.البته ناگفته نماند که روش های مختلفی نیز وجود دارددتا بتوان شخص را به قد و قامت مورد نظرش رساند.و باز هم نا گفته نماند که بسیاری از روش های ذکر شده معمولا نه تنها جواب نمی دهند بلکه بعد ها عوارض زیادی را برای فرد به دنبال خواهند داشت.امروز ما محصولی را به شما معرفی خواهیم کرد که بدون هیچگونه دردسری و تنها در عرض چند دقیقه می تواند برای شما افزایش قد تا ۵ سانتیمتر ار به ارمغان داشته باشد.نام این محصول چیزی نیست جز ژل افزایش قد.این ژل ۱۰ لایه بوده که ۵ لایه آن برای یک لنگه و ۵ تا دیگر نیز برای لنگه دیگر کفشتان مورد استفاده قرار می گیرد.

محصول ژله افزایش قد در فروشگاه ما در دو مدل ۱۹۸۰۰ تومانی و ۲۴۸۰۰ تومانی ارائه می گردد. طبعا کیفیت ارائه شده محصول ۲۴۸۰۰ بهتر از مدل اول می باشد. اما با این وجود شما می توانید هر کدام از این محصولات را که خواستید براحتی سفارش دهید و در کمتر از چند روز انرا دریافت نمایید.نیاز نیست حتما خرید نقدی کنید. می توانید ابتدا خرید کرده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پستی بپردازید.

پد افزایش قد با کیفیت بالا و افزایش قد تا ۵ سانتیمتر به صورت تضمینی

 

برای تهیه محصول پاشنه ژله ای افزایش قد درجه ۲ به قیمت ۱۹۸۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید.

برای تهیه محصول پاشنه افزایش قد درجه ۱ اصلی به قیمت ۲۴۸۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید.(کیفیت این محصول بی نظیر است )

–می توانید آدرس +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک داده و از طریق ارسال پیامک سفارش خود را ثبت نمایید.

–می توانید همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

از جمله مطمئن ترین راه های افزایش قد را می توان استفاده از همین پد ها طبی سیلیکونی عنوان کرد :

ژل افزایش قد ارائه شده از سوی ما دارای خاصیت طبی بوده و علاوه بر اینکه راه رفتن را برای شما سخت نخواهد کرد بلکه به شما کمک می کند تا در مدت زمان استفاده از این محصول درون کفش هایتان , قدم زنی لذت بخش را تجربه نمایید.ژل افزایش قد سیلکونی که در فروشگاه ۰۲۱ پرشین ارائه شده از بهترین کیفیت ممکن برخوردار می باشد و شما می توانید از /ان تا مدت ها بدون هیچگونه نکرانی از بابت خراب شدن و تغییر حالت محصول استفاده نمایید. معمولا موارد استفاده از یان پد طبی بیشتر اوقات زمانی است که می خواهید به یک مهمانی و یا یک مجلس مهم بروید و دوست دارید تا در انجا در میان دیدگان دوستان و آشنایان خود بلندقد تر نشان داده شوید. شما با استفاده ژل افزایش دهنده قد بدون دردسر و تنها در عرض چند دقیقه بدون اینکه کسی متوجه شود به این مهم دست خواهید یافت.این محصول به گونه ای طراحی شده است که هر زمان که از ان در کفش هایتان استفاده می کنید هیچ کس متوجه جضورش نخواهد شد و اصلا بروی راه رفتن شما اثر منفی نخواهد گذاشت.با خیال راحت و بدون استرس می توانید از این ژل افزایش قد در کفش های خود استفاده کنید.

همانطور که در تصاویر نیز ملاحضه می کنید این کفی افزایش قد دارای چند لایه تفکیک پذیر می باشد که براحتی با توجه به میزان فضای موجود درون کفش آنرا تنظیم می کنید.

 

معمولا ادعایی که شرکت ها و سایت هایی که ژل افزایش قد سیلکونی را با قیمت های ارزان در حدود ۸ هزار تومان می فروشند این است که ما خودمان وارد کننده محصول هستیم و به همین دلیل قیمت هایمان نیز نسبت به سایر فروشگاه های دیگر پایین تر می باشد.دقت داشته باشید که پاهای ما به عنوان قلب دوم ما محسوب می شوند و باید بسیار در انتخاب یک کفش استاندارد و یک پد طبی استاندارد دقت لازم را داشته باشیم تا  خدای نکرده به واسطه استفاده از یک کالای نامرغوب باعث آسیب رساندن به  آن نشویم.شما در هر کجای کشور که باشید می توانید همین الان با خیال راحت  اقدام به تهیه ژل افزایش دهنده قد نمایید. همچنین اگر به فکر خرید یک هدیه برای همسراتان و یا دوستان خود هستید به نظر استفاده از این محصول به عنوان هدیه یکی از مناسب ترین گزینه ها می تواند باشد. هم دارای قیمتی مناسب بوده و هم اینکه دارای کارایی بالایی می باشد.

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *