قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

بهترین ورزش هایی که می توان برای افزایش قد انجام داد کدامند؟

یکی از مهمترین مسایلی که شاید توجه بسیاری از افراد جامعه ازر دختر و پسر گرفته تا پیر و جوان را به خود مشغول کرده مساله اندازه قد است.همه به این فکر هستند که راه های افزایش قد کدامند و چگونه می توان بلند شدن قد را به صورت عملی تجربه کرد؟ روش های گوناگونی برای این منظور در فضای مجازی ارائه شده است از قبیل :

مصرف انواع داروها

انجام حرکات ورزشی

عمل های جراحی

استفاده از ژل بلند قدی که در واقع نوعی کفی طبی بوده و به صورت ۱۰ لایه می باشد و شما با قرار دادن ان در زیر کفشتان می توانید براحتی تا ۵ سانتیمتر بلندی قد داشته باشید.

 

اما ما در این بخش در سایت تهران ژل می خواهیم در مورد برخی از حرکات ورزشی که می تواند موجب بلندی قد شما شود صحبت کنیم.ورزش های افزایش قد اصولا به کراتی گفته می شوند که معمولا به صورت کشسیب هستند و باعث تحریک غدد رشدی شما خواهند شد . در واقع در یک تقسیم بندی کلی می توان اینگونه ورزش ها را در دو دوسته کششی  و ورزش های خاص قرار داد.

معمولا اگر سن شما کمتزی از ۲۰ سال باشد انجام این حرکات می تواند نتایج به مراتب بهتری داشته باشد و میزان امیدواری برای رسیدن به قد ایده ال در این سنیت بیشتر است. اما با رسیدن به سن بلوغ چه برای خانم ها و چه برای آقایان این شانس کمتر و کمر نگ تر خواهد شد.البته در عمل نمونه هایی را شماهده کرده ایم که با وجود اینکه از سن بلوغ گذشته بودند اما با انجام مداوم ورزش افزایش قد توانسته بودند تا حدودی موجب بلندی قد خود شوند.

 

شما برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را بدست آورید باید به صورت روزانه و مدوام به انجام  ورزش های برای افزایش قد بپردزاید و بیشتر حرکاتی را انجام دهید که به صورت کشسی به سمت بالا می باشند.

 

اما در میان اسامی ذکر شده اگر بخواهیم بهترین ورزش برای افزایش قد رانام ببریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

ورزش ژیمناستیک

تمرینات کششی برای شانه

انجام ضربات پا

انجام حرکات بارفیکس

ورزش دوچرخه سواری

ورزش شنا

 

ورزش ژیمناستیک برای کودکان و نوجوانان بسیار مناسب است و توصیه می شود حتما به صورت منظم و روزانه کودکان این روزش را انجام دهند و تاثیرات آنرا بروی میزان بلندی قد خود مشاهده نمایند.

 

راه های افزایش قد بسیار فراوان هستند. اما متاسفانه ۹۰ % آنها تنها تا قبل از پایان دوران بلوغ کارساز هستند. تغذیه مناسب، خواب کافی، مصرف مستقیم هورمون رشد و … از جمله ی این روش ها هستند. اما موثرترین و قطعی ترین روش برای این کار، ورزش های افزایش قد هستند که عبارتند از بسکتبال، والیبال، دوچرخه سواری، شنا، یوگا و حرکات کششی. در این مطلب به معرفی تعدادی از این ورزش ها می پردازیم.
بسکتبال یک ورزش محبوب بین جوانان ایرانی است که در بلندیقد بسیار موثر است. بسکتبالیست ها معمولا قدی بین ۲ تا ۱/۲ متر دارند که نشان دهنده ی تاثیر این ورزش در افزایش قد می باشد. این ورزش به علت پرش های بلندی که باید انجام دهید و تاثیر جاذبه ی زمین موجب افزایش قد شما خواهد شد. دوچرخه سواری عضلات و استخوان های پایتان را کشیده تر می کند و یوگا با حرکات کششی مخصوص به خود قد شما را بلند تر می کند.

 


حرکات کششی بسیار متنوعی هم برای بلند شدن قد وجود دارند که نیاز به هزینه ندارند و می توان آنها را در منزل انجام داد. حرکت کبری یکی از این ورزش های کششی است. این ورزش به این گونه است که شما بر روی شکم خود دراز می کشید، سپس به کمک دستانتان از روی زمین بلند می شوید بدون آن که پایین تنه شما از زمین بلند شود. بالا تنه ی خود را بالا برده و سر خود را تا آنجا که امکان دارد به عقب می برید. برای استراحت دادن به بدنتان قوس بدنتان را بر عکس کنید.
ورزش جزو موثر ترین راه هایی برای افزایش قد است. حرکات کششی و ورزش های توپی و … بسیاری وجود دارند که در این راه به شما کمک می کنند. تاثیر ورزش برای افزایش قد آنقدر بالا است که به عنوان اولین روش در این زمینه از آن یاد می شود. در این متن تعدادی ورزش مناسب قد را به شما معرفی می کنیم.شنا یکی از این ورزش ها است.

شنا تنها به عنوان یک ورزش شناخته نمی شود و از آن به عنوان یک تفریح برتر نیز یاد می شود. بهترین حرکت شنا ، حرکت کرال سینه است. این حرکت عضلات شما را می کشد و تاثیر چشم گیری در افزایش قد دارد. ورزش دیگری که قد شما را بلند می کند، دوچرخه سواری است. ممکن است به نظرتان عجیب بیاید اما حقیقت دارد. این ورزش باعث افزایش ترشح هورمون های رشد می شود. همچنین موجب کشیدگی استخوان ها و عضلاتتان می شود و از این طریق به شما کمک می کند.

 

 

یوگا علاوه بر اینکه ورزشی برای روح است، به دلیل انجام حرکات کششی متعدد در آن موجب بلند تر شدن قد می شود. والیبال و بسکتبال نیز جزو این ورزش ها هستند. مردم ژاپن برای افزایش قد خود به والیبال روی آوردند که پس از چند نسل ژنشان اصلاح شد و صاحب افراد قد بلند شدند. اما همواره باید این نکته را در نظر داشته باشید که تمام این ورزش های ذکر شده و حرکات کششی تنها برای افرادی مناسب می باشد که هنوز در دوران بلوغ به سر می برند. بعد از این دوران رشد بدن متوقف خواهد شد. البته در بعضی از افراد ترشح هورمون رشد تا سن ۲۵ سالگی ادامه دارد که این اشخاص می توانند در این سن نیز از این ورزش ها برای افزایش قد بهره ببرند.
ورزش هایی برای افزایش قد وجود دارند که تمام آن ها تا قبل از پایان دوران بلوغ موثر هستند. والیبال جزو این ورزش ها می باشد. پرش های مداوم در این ورزش بدن را می کشد و موجب افزایش قد می شود. حرکت کرال سینه در شنا نیز بسیار در افزایش قد موثر می باشد. ورزش های رزمی نیز در افزایش قد موثر می باشند. شما مجبور هستید پاهایتان را مدام تا صورتتان بالا بیاورید و عضلتتان در این حالت کش می آیند و موجب افزایش قد شما می شود.

 

دوچرخه سواری، بسکتبال، یوگا و بارفیکس از دیگر ورزش هایی برای افزایش قد هستند. حرکات کششی متعددی نیز برای اقزایش قد وجود دارند. رایج ترین و موثر ترین حرکت کششی آن است که شما صاف می ایستید و سپس خم می شوید و با انگشتانتان، انگشت های پای خود را لمس می کنید. توجه داشته باشید که به هیچ وجه زانوهایتان نباید خم شوند. این حرکت را به صورت نشسته نیز می توانید انجام دهید.

حرکت کششی موثر دیگر آن است که شما دراز می کشید و دست هایتان را به صورت موازی در کنار بدنتان قرار می دهید. سپس زانوهای خود را جمع می کنید و به کمک دستهایتان کمر و باسنتان را از روی زمین یلند می کنید. توجه داشته باشید که در هنگام انجام این حرکت دست هایتان نباید از روی زمین بلند شوند و پاهایتان نباید حرکتی داشته باشند.

 

 

 

 

 

ژل بیتال , ژل افزایش قد , پاشنه مخفی مردانه , ژل افزایش قد در کرج

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :