قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

روشی برای بلند شدن قد به صورت عملی وجود دارد؟

اگر شما هم دوست دارید تا درباره روشی برای بند شدن قد بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم با سایت تهران ژل همراه باشید تا در این رابطه توضیحات کاملی را خدمتتان ارائه دهیم :

این روزها با توجه به کوتاهی قامت اکثر افراد درون جامعه شاهد هستیم که بسیرای به دنبال روش بلند شدن قد هستند و اگر بررسی دقیق داشته باشیم خواهیم دید که همه روزه تعداد زیادی به بهانه پیدا کردن روشی از این سایت به ان سایت و از این دکتر به ان دکتر می روند.مقالات زیادی را می توان در فضای مجازی یافت که درباره روش بلند شدن قد توضیحات مفصلی را ارائه داده اند و هر کدام راه حلی برای این موضوع مطرح کرده اند.عموما می توان بعد از جستحو در اینترنتی به راه حل های زیر رسید که قطعا شما هم تاکنون متوجه ان شده اید :

روش های بلند شدن قد با استفاده از دارو

راههای بلند شدن قد با استفاده از برنامه غذایی

روش بلند کردن قد با استفاده حرکات ورزشی

راه بلند شدن قد با عمل جراحی

روش قد بلند شدن با استفاده ژل افزایش قد

 

روش های بند کردن قد

 

در مورد راه اول که شما را به مصرف برخی از داروها تشویق می کنند باید بگوییم که این راهی پر خطر بوده و می تواند برای شما عواقب بسیار خطرناکی را به همراه داشته باشد. شما تنها در صورتی می توانید اقدام به مصرف دارو نمایید که با نظر پزشک متخصص صورت گرفته باشد و هیچگاه بدون مشورت با یک پزشک و تنها به صرف تبلیغات انجام شده در سایت ها اقدام به این کار نکنید.

اما در مورد روش های بلند کردن قد با استفاده از برنامه غذایی می توان اینگونه عنوان کرد شما اگر بتوانید در برنامه خود انواع ویتامین ها و مواد معدنی و پروتین ها را قرار دهید و همچنین از خوردن انواع فست فود ها و خوراکی هایی که با روغن اشباع شده ایجاد شده اند پرهیز نمایید می توان تا حد زیادی امیدوار بود که افزایش قد در شما رخ دهد. البته این خود بستگی به شرایطی دارد که سعی می کنیم در ادامه در مورد انها بیشتر توضیح دهیم.

اما راه های بلند قد شدن با استفاده از حرکات ورزشی نیز به عنوان یکی دیگر از توصیه های انجام شده برای این مورد است. شما باید حرکات ورزشی کششی را در طی یک دوره به صورت منظم و مداوم انجام دهید و در طول این دوره بتوانید برنامه غذایی خوبی را نیز رعایت نمایید تا در نهایت منجر به رسیدن به هدف شود.حرکاتی همچون آویزان شدن از بارفیکس و یا حرکات ورزش شنا و یا برخی از حرکات ورزش یوگا می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

از دیگر راهای بلند شدن قد عمل جراحی است که ان هم باید حتما با نظر پزشک صورت پذیرد و در ضمن بر تمامی سنین قابل اجرا نمی باشد و هزینه های زیادی هم در بر خواهد داشت.

راهای بلند شدن قد

 

 

اما شاید از خود بپرسید که پس برای بلند شدن قد چه کنیم ؟ من می خواهم به فلان مهمانی بروم و یا در چند روز آینده در یک دور همی شرکت کنم و دوست ندارم بقیه مرا کوتاه قد تلقی کنند. باید خدمتتان عرض کنیم که اگر به دنیال راهی برای بلند شدن قد  در عرض چندروز هستید باید بگوییم که الکی وقت خود را تلفن نکنید چون گشتیم نبود و نگردید که نیست . مگر می شود در طی چند روز به رشد قد دلخواه دست یافت ؟ اگر هم تبلیغی در این مورد رد جایی مشاهده کرده اید بدانید که تماما کذب محض است و به هیچ وجه صحت ندارد.

هیچ راه حل علمی وجود ندارد تا شما بتوانید در عرض چند روز و کمتر به افزایش قد دست یابید و تنها برای رفع این مشکل می توانید از محصولی به نام ژل افزایش قد استفاده کنید تا در همان لحظه شاهد افزایش قدتان به میزان حداکثر ۵ سانتیمتر شوید و این  محصول در واقع نوعی پاشنه مخفی است که رد درون کفش های شما قرار گرفته و بدون اینکه کسی متوجه شود می توانید از ان استفاده نمایید.

محصول فوق از جنس سیلیکونی ساخته شده و دارای ۱۰ لایه است و شما بر اساس نیاز و با توجه به حجم کفش تان می توانید از ان استفاده نمایید.محصول فوق طبی بوده و هیچگونه ضررری برای شما نداردد و اصول محصولی مصرفی نیست که بخواهیم در مورد عوارض آن صحبت کنیم.پس با خیال راحتی می توانید اگر می خواهید به قراری مهم بروید و دوست دارید تا قدتان کمی بلندتر شود از ان درون کفش هایتان استفاده کنید و مطمئن باشید که هیچ کس متوجه حضور انها درون کفش هایتان نخواهد شد.

برای تهیه ژل بلند کننده قد از فروشگاه تهران خرید نیز می توانید اقدام نمایید کافیست تا :

بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید

و یا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنید

و یا ادرس + کد پستی+ نام محصول + نام گیرنده را به شمراه تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و از این طریق اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

روش بلند شدن قد

 

اما در این بخش لازم می دانیم در مورد عواملی که می توانند  برای بلند شدن قد شما موثرذ باشند توضیحاتی را ارائه دهیم :

دو عامل اصلی را می توان در این امر دخیل دانست : مورد اول عامل ژنتیکی است و مورد دوم عامل محیطی

ژنتیک هر کس به گونه ای می باشد که نمی توان در ان زیاد تغییرات ایجاد کرد و انرا دستخوش تغییرات کرد  اما عامل محیطی وابسته به خیلی  از مواردی است که می توان با یک برنامه ریزی دقیق انرا به نفع خود تغییر داد.

البته عامل سوم دیگری هم  وجود دارد که مربوط می شود به نقش تغذیه در افزایش قد. شما اگر حتی ژن خوبی برای رشد قدی داشته باشید اما نتوانید زا برنامه غذایی خوبی استفاده کنید قطعا در انتها نمی توانید شاهد رشد قدی خود باشید و این خود مهم بودن عامل سوم را ثابت خواهد کرد.

اما قبل از اینکه به دنبال روشی برای بلند شدن قد خود باشید باید بدانید که سن رشد در افراد  تا سن خاصی ادامه داشته و بعد از ان تقریبا فعالیت هورمون رشد در بدن متوقف خواهد شد. معمولا به صورت عمومی برای خانم در سن ۱۶ و برای آقایان در سن ۱۸ سالگی این سن تمام خواهد شد. البته شرایط محیطی می تواند در کم و زیاد کردن این سن بسیار تاثیر گذار باشد.

راه بلند شدن قد

سن های ذکر شده در واقع همان سن بلوغ در خانم ها و آقایان است و این معنی را میرساند شما با رسیدن به بلوغ دیگر شانس کمتری را خواهید داشت تا بتوانید به قد و قامت بلند تری دست پیدا کنید.

اگر به دنبال روش بلند شدن قد هستید قبل زا انکه راه حلی برای این کار بیابید بهتر است بدانید عوامل مختلف هم وجود دارند که باعث خواهند شد شما به بلوغ زودرس برسید و این یعنی شانس افزایش قد خود را به همین راحتی از دست خواهید داد. نوع تغذیه ای که مصرف می کنید می تواند در این بین بسیار تاثیر گذار باشد. چرا که چاقی و افزایش چربی های بدن می تواند افراد را زودتر به سن بلوغ جسمی برساند و هیمن امر تاثیر مستقیم بر میزان فعالیت هورمون رشد در بدن گذاشته و فعالیت انرا کاهش خواهد داد.

 

بهترین نوع رزژیم غذایی که یم توان به افراد در این زمینه پیشنهاد داد استفاده از انواع میوه جات و سبزیجات و همچنین استفاده از مواد پروتینی سالم همچون گوشت و مصرف لبنیات است.همچنین از موادی که دارای ویتامین های Dو C هستند نیز بسیار در برنامه غذایی خود استفاده نمایید.

برخی در این بین شاید روش بلند کردن قد را در استفاده از هورمون های رشد بدانند . باید به این دسته از فراد هشدار داد که مصرف خودسرانه هرگونه هورمورنی می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد و اگر قرار بود تنها با مصرف هورمون رشد قد افراد بلند شود مطمئن باشید الان هیچ فرد کوتاه قدی در جامعه نداشتیم.

 
پاشنه مخفی افزایش قد , خرید پاشنه افزایش قد , خرید ژل طبی افزایش قد , ژل افزایش قد در اصفهان

 

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :