قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

ورزش‌های روزانه اصلی برای بلندتر شدن و افزایش قد

ورزش‌های روزانه اصلی برای بلندتر شدن و افزایش قد

ورزش روزانه هم در خانه و هم در بیرون خانه انجام شدنی است. بهتر است صبح‌ها ورزش کنید. این ورزش‌ها به چهار قسمت تقسیم شده‌اند:
۱٫ فعالیت‌های مربوط به ستون فقرات
۲٫ فعالیت‌های مربوط به ساق‌ها و بازوها
۳٫ فعالیت‌های مربوط به استفاده از نردبان افقی
۴٫ پرش‌ها
ورزش‌های مربوط به ستون فقرات برای افزایش قد

این مهم‌ترین تمرین فیزیکی در بدن است. بنابراین این مطالب را با دقت بخوانید و آن را خوب دنبال کنید. در این تمرینات سعی شده که نقطه به نقطه ستون فقرات را به فعالیت واداشته و قدرتمند کنید. از مزیت‌های آن قابلیت انجام آن در هر زمان و مکان است. هدف ما به فعالیت واداشتن هر بخش ستون فقرات توسط خم شدن، فشرده شدن، شل شدن و حرکات پیچشی است. تمرین کامل بدن ممکن است ۲۵ دقیقه طول بکشد. ما کار را از بالای ستون فقرات آغاز می‌کنیم و در انتهای آن به پایان می‌بریم. در مدتی که این حرکات را انجام می‌دهید افکارتان را روی ستون فقرات متمرکز کنید و از احساس خوبی که از انجام حرکات به دست می‌آورید لذت ببرید.
گردن
حرکات ستون فقرات گردنی را پیگیری کنید. اگر چه به تنهایی رشدی را برای شما آغاز نخواهد کرد اما قطعا بر روی توانایی‌های حافظه، تفکر و قدرت غده هیپوفیز در ترشح هورمون رشد موثر خواهد بود.
۱٫ با دست چپ و راست گردن و ماهیچه‌های اطراف آن و شانه‌هایتان را برای مدت حداقل یک دقیقه ماساژ دهید.
۲٫ در حالی که شانه‌ها و تنه‌تان را صاف نگه داشته‌اید سر را به یک سمت خم کنید. طوری که گوش طرف دیگر رو به بالا باشد. سعی کنید گردن را تا جایی که می‌توانید برای مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه به عقب خم کنید. این حالت شبیه به آن است که بخواهید با گوش سقف را لمس کنید! این کار را با طرف دیگر هم انجام داده و ۳ تا ۵ بار تکرار کنید.
۳٫ تمرین دیگر نگه داشتن گردن به صورت صاف و سپس سعی در لمس قفسه سینه با چانه است. بعد سر را به جای اول برگردانده و حرکات را ۷ تا ۹ بار تکرار کنید.
۴٫ گردن را در حالت معمول نگه دارید بعد سر را پایین بیاورید به طوری که سعی کنید گردن به داخل بدن کشیده شود. درست مثل لاک پشتی که سر و گردنش را دارد داخل لاک می‌کشد. در این وضعیت سر را آرام به جلو حرکت دهید و تا حد ممکن چانه را پایین بکشید. سپس سر و گردن را به حالت اول برگردانید. این کار را ۷ تا ۹ بار تکرار کنید.
۵٫ ستون فقرات را صاف نگه دارید. شانه‌ها نباید حرکت داده شوند. سرتان را به سمت چپ و راست خم کنید طوری که تا حد ممکن گوش‌ها به شانه نزدیک شوند یا آن را لمس کنند. این حرکات را ۷ تا ۹ بار تکرار کنید.
۶٫ سرتان را به آرامی به جلو و عقب خم کنید و سپس به گردن حرکات چرخشی بدهید. این حرکات را ۵ بار تکرار کنید.
۷٫ سرتان را تا جای ممکن به عقب بچرخانید و سعی کنید عقب را ببینید و برای ۵ ثانیه در همان حالت بمانید. سپس به آرامی سر را در جهت دیگر به همان شکل بچرخانید و نگه دارید این حرکات را ۵ بار تکرا رکنید.
۸٫ ماهیچه‌های گردن را برای یک دقیقه ماساژ دهید و بعد سر را ۵ بار مطابق حرکت عقربه‌های ساعت بچرخانید و سپس ۵ بار در جهت مخالف آن انجام دهید.
تمام این حرکات باید آرام و با دقت باشد از فشار زیاد بر روی گردن پرهیز کنید. نرمش‌های بالا را پیگیری کنید و سر را همیشه صاف و مستقیم نگه دارید.
کفی ژله ای کفش , کفی ژله ای افزایش قد , خرید کفی ژله ای افزایش قد , ژل افزایش قد در شیراز

ژل افزایش قد اصل

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :