قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

معرفی ژل افزایش قد بیتال و ویژگی های محصول

معرفی ژل افزایش قد بیتال و ویژگی های محصول

 

یکی از راه هایی که برای حل مشکل کوتاهی قد مطرح شده است، استفاده از ژل افزایش قد است. یکی از مسائلی که برای خانم ها مسئله ساز است، استفاده از کفش های پاشنه بلند است. پاشنه بلند کفش ها در طولانی مدت به پا و ستون فقرات آسیب می رساند.

ژل افزایش قد چیست؟

یکی از مشکلات جدی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، مشکل کوتاه بودن قد است. هرکسی هم راه حل خودش را برای حل این مشکل پیدا می کند. استفاده از انواع داروهای شیمیایی، جراحی و سایر روش ها، اما هیچ کدام از این راه حل ها دائمی نیست و حتی مضر نیز هستند. یک راه کم دردسر و بدون درد برای حل مشکل کوتاه بودن قد استفاده از ژل افزایش قد است. ژل افزایش قد محصولی استاندارد است که به شما کمک می کند بدون استفاده از پاشنه های دردسر ساز قد خود را تا حد مطلوبتان افزایش دهید.

تصویر شماره ۱

ژل بیتال

ژل بیتال محصولی از جنس سیلیکون است که به شما اجازه می دهد میزان بلندی قد خود را تنظیم کنید. ژل افزایش قد اصل نرم است و دارای پنج سطح است. این سطوح روی هم سوار می شوند و تشکیل پاشنه یا لژی را می دهند که قد شما را از ۱ تا ۵ سانتی متر بلندتر می کند. استفاده از ژل افزایش قد راهی سریع و ارزان قیمت برای افزایش قد است

 نحوه تهیه ژل افزایش قد

خرید این محصول بسیار ساده است و شما می توانید با مراجعه به سایت ژل بیتال، محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه کنید و چند روز بعد آن را جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید. شما هزینه خرید محصول را در زمان تحویل به اداره پست پرداخت می کنید و بعد از آن می توانید از این محصول با کیفیت استفاده کنید.

تصویر شماره ۲

ویژگیهای ژل بیتال

اگر می خواهید از اصل بودن محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید باید دقت کنید تا کالایی که می خرید دارای این ویژگی ها باشد:

  1. شامل یک جفت پد پنج لایه باشد
  2. موجب افزایش بین یک تا پنج سانتی متری قد شود.
  3. در زمان استفاده راحت و نرم باشد
  4. مانع از ایجاد درد در پاشنه شود.
  5. ایجاد حساسیت نکند و عوارضی نداشته باشد.
  6. این ژل کاملا شفاف و ژله ای است.

پاشنه مخفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , خرید ژل افزایش قد ارزان , ژل افزایش قد در مشهد

ژل افزایش قد

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :