قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

ساده ترین روش بلندتر شد قد با ژل طبی

ساده ترین روش بلندتر شد قد با ژل طبی

 

یک راه ساده برای محاسبه میانگین حداکثر قد افراد به ترتیب زیر است:

برای مردان: قد پدر + ( ۱۵ cm + قد مادر) ÷ ۲٫

برای زنان: قد مادر + (۱۵ cm – قد پدر) ÷ ۲٫

حتی اگر همه افراد خانواده و اقوام شما قد کوتاه باشند به هیچ وجه نباید ناامید شوید. اگر قبل از توقف رشدتان این کتاب را به عنوان راهنما مورد استفاده قرار دهید شانس قد بلند شدن‌تان (بین ۵ تا ۱۳ سانتیمتر) نسبت به بقیه افراد خانواده بیشتری می‌شود.

پس هر چه زودتر شروع کنید تا بیشتر نتیجه بگیرید

اگر شما در هنگام محاسبه حداکثر قد ممکن خودتان بر پایه قد والدین سوال مهمی مانند مثل اینکه آیا والدین شما وقتی جوان‌تر بودند کاری برای قد بلند شدن کرده‌اند یا خیر در سر دارید باید بدانید که بیشتر مردم و نیز پدر و مادر شما زیاد رشد قابل توجهی نداشته‌اند، چرا که آنها و والدین‌شان نمی‌دانستند چطور روی رشد بدنی خود تاثیرگذار باشند. این همان دلیلی است که والدین شما حتی با احتمال داشتن قدی بلندتر به آن دست نیافته‌اند. در حقیقت  معنی این جمله آن است که محاسبه حداکثر قد نهایی از روی قد والدین دقت کمتری نسبت به آنچه شما امیدوار به آن بوده‌اید دارد.

پیشنهاد من آن است که این کتاب را به طور کامل مطالعه کنید و همه عواملی که بر رشد قدی‌تان موثر است را بدانید. سپس از والدین خود در مورد انجام دادن یا ندادن بعضی فعالیت‌ها در بچگی‌شان- البته به شرطی که یادشان بیاید- سوال کنید. آن گاه با اتکا به آنچه در این کتاب یاد گرفته‌اید اشتباهات آنها را حذف کرده و نکات مثبت آنها را در نظر بگیرید.

سومین عامل مهم سن است. اگر بلوغ فردی، ۴ یا ۵ سال قبل شروع شده باشد طبیعتا سرعت رشد بدن او کاهش قابل توجهی یافته است و برای اینکه تجویزها و توصیه‌ها من نتیجه بدهد شاید کمی تاخیر داشته باشد.

این به آن معنی نیست که نتیجه نهایی حاصل نشود اما در مقایسه با شخصی که این توصیه‌ها و تجویزها را زودتر شروع کرده ممکن است به طور چشمگیری کندتر باشد. کاری که در این موقع می‌توانید انجام دهید این است که از پزشک‌تان بخواهید توسط رادیوگرافی از صفحات رشد استخوانی شما اطلاعاتی به دست آورد که اگر این صفحات رشد به عللی مانند بلوغ دیررس در شما فعال باشند به این معنی است که احتمالا استخوان‌های‌تان به رشدشان ادامه خواهند داد.

چهارمین عامل مهم، پیشینه شما در سال‌های اولیه زندگی است و به یک سری عواملی که نه تنها شما بلکه والدین‌تان حتی از لحظه آغازین جنینی در آن دخیل بوده‌اند بستگی دارد. البته جزئیات آن در این کتاب مورد بحث قرار خواهد گرفت. بعضی از آن عوامل عبارتند از: مصرف سیگار، الکل، استرس زیاد مادر، سوء تغذیه یا رژیم نامناسب در دوران بارداری، هنگام شیردهی، سال‌های اولیه زندگی، نداشتن فعالیت‌های فیزیکی مناسب، محروم بودن از نور مستقیم آفتاب و هوای آزاد و وزن هنگام تولد (بچه‌هایی که درشت‌ترند نسبت به بچه‌های ریز و ضعیف رشد بیشتری دارند).

پنجمین عامل مهم دانش، باورها و فعالیت‌های شماست که با مطالعه این کتاب به آنها دست خواهید یافت!

 
پاشنه مخفی افزایش قد خرید پاشنه افزایش قد خرید ژل طبی افزایش قد , ژل افزایش قد در اصفهان

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :