قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

روش ماساژ برای بلند قد شدن

روش ماساژ برای بلند قد شدن! (Reflexology)

 

ذکر این روش فانتزی خالی از لطف نیست! این قسمت کتاب شاید کاملا علمی نباشد ولی از آنجا که در سایت‌های اینترنتی از آن سخن رفته ما هم چند کلمه‌ای در این مورد می‌نویسیم ولی این موضوع کاملا اثبات نشده است. منظور از کاربرد این روش، تحریک غده هیپوفیز برای ترشح هورمون رشد است.

قرن‌هاست که در گوشه و کنار جهان، بعضی از پزشکان بومی، از ماساژ کف پا برای تشخیص و درمان بیماری‌های بزرگ و کوچک کمک می‌گیرند. در غرب این نوع معالجه به نام Zoneth شناخته شده است و اخیرا آن را Reflexology نامیده‌اند.

گرچه بسیاری از تئوری‌هایی از این دست، در دنیای پزشکی مردود شمرده شده، اما در میان عامه مردم از توجه و استقبال خاصی برخوردار است و اجرا کنندگان این شیوه‌های درمانی شهرت و محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند.

اساس این نوع درمان بسیار ساده است. برای هر قسمت مهمی از بدن یا سر، قسمت کوچکی در یک یا هر دو پا وجود دارد که با آن در ارتباط است. با ماساژ پا می‌توان به جستجوی محل درد و عارضه پرداخت و به تشخیص رسید. حتما تعجب می‌کنید! حق هم دارید! اما از آنجا که امتحانش کاملا بی ضرر است. بد نیست این روش غیر علمی را هم تجربه کنید، اما این را تنها راه درمان خود نپندارید و از عکس و آزمایش و دارو رو نگردانید.

برای انجام درمان منطقه‌ای یا موضع درمانی، ابتدا باید ترتیبی بدهید که درمان شونده و شما در برابر هم قرار گیرید، طوری که کف پای او به راحتی در اختیار شما باشد.

اگر روی میز ماساژ کار می‌کنید، بهتر است درمان شونده به پشت بخوابد و شما روی چهارپایه‌ای رو به روی کف پای او بنشینید یا مطابق شکل، درمان شونده روی صندلی بنشیند و یک پایش را روی چهارپایه رو به روی شما بگذارد و شما روی زمین یا کوسن کوتاهی بنشینید.

با سر انگشت شست خود، شروع به ماساژ دادن کف پای او کنید. روغن به کار نبرید. محکم فشار آورید، مانند اینکه به یک تکه چوب فشار می‌آورید. نکته مهم اینکه به همه جا باید فشار وارد کنید. عجله نکنید! با صبر و حوصله همه جای کف پا را فشار دهید.

بعد پا را کمی بلند کنید و دو طرف پاشنه پا را به طرف استخوان قوزک فشار دهید. عارضه‌ای که در پی شناختش هستید، سبب درد و ناراحتی در منطقه مشخصی در پا می‌شود. جایی که به گرفتگی عضله بر می‌خورید یا درمان شونده آخ می‌گوید، متوقف شوید. طبق نقشه داده شده قسمتی را که با آن نقطه در ارتباط است جستجو کنید. بعد از او بخواهید کمی درد را تحمل کند تا شما بتوانید کارتان را انجام دهید. بعد، ماساژ آن نقطه را با توجه و دقت بیشتری ادامه دهید. اگر پیش از آغاز، از بیماری او آگاهی دارید، می‌توانید به طور مستقیم ماساژ را در همان منطقه‌ای که با محل بیماری در ارتباط است انجام دهید. درمان کوتاه مدت از ده تا بیست دقیقه، یک بار در روز یا هر دو روز یک بار باید تا زمانی ادامه یابد که درمان شونده دیگر در آن نقطه از پا احساس درد شدید نکند. بر اساس یک الگوی خاص به هر کدام از اعضای بدن در کف پا جای خاصی اختصاص داده شده، به طور مثال غده هیپوفیز بر روی انگشت شصت پا قرار دارد.

ظاهر خود را قد بلند نشان دهید!
خرید پاشنه مخفی , کفی ژله ای , خرید لژ مخفی کفش , ژل افزایش قد در شیراز

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :