قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

ده فرمان برای افزایش قد و بلندتر نشان دادن

ده فرمان برای افزایش قد و بلندتر نشان دادن

 

اگر می‌خواهید بلندتر و یا لاغرتر از آنچه هستید به نظر بیایید!

برای بسیاری از ما لباس مفهومی فراتر از یک کلمه ساده چهار حرفی ندارد. اما شواهد علمی نشان داده‌اند، لباسی که می‌پوشیم بسیار بیش از آنچه تصورش را می‌کنیم اهمیت دارد.

گذشته از مدل لباس، طرح و رنگ آن به دلیل اثرات فیزیکی و دیداری‌شان نقش مهمی دارند. اگرچه صرف وقت و پول زیاد برای انتخاب بهترین مدل لباس برای همه عادت شده است، اما واقعا قیمت لباس شما کمترین اثر را بر دیگران می‌گذارد. کافی است نکات ساده‌ای که ما در اینجا ارائه کرده‌ایم را مدنظر قرار دهید تا تاثیر بهتری بر دیگران بگذارید.

۱- شاید مهم‌ترین نکته‌ای که همه به آن توجه می‌کنند تمیز و مرتب بودن لباس شماست، نو بودن لباسی که می‌پوشید اهمیت چندانی ندارد. اما سعی کنید همیشه لباستان تمیز باشد.

اتو کردن را هم فراموش نکنید. در غیر این صورت مردم فکر می‌کنند شب گذشته با همان لباس به رختخواب رفته‌اید.

۲- اگر می‌خواهید بلندتر و یا لاغرتر از آنچه هستید به نظر بیایید موهای خود را کوتاه نگه دارید. همچنین از پوشیدن لباس‌های گشاد و دارای رنگ روشن، خطوط افقی و یا طرح‌های شلوغ و درشت پرهیز کنید. پوشیدن لباس‌های دارای خطوط عمودی و یا لباس‌های یک رنگ سبب می‌شود چشم در راستای عمودی متمرکز شده و بنابراین افراد بلندتر به نظر برسند. لباس‌های تیره رنگ، بلندتر و نازک‌تر نیز در این مورد مفید هستند.

۳- اما اگر از بلند بودن و یا لاغر بودن خود ناراضی هستید و مایلید با جادوی طرح و رنگ این وضعیت را اصلاح کنید می‌توانید عکس توصیه‌های بند ۲ را به کار بگیرید.

۴- به جز اثرات دیداری رنگ ها که پیش از این بررسی شد، باید به هماهنگی رنگ‌ها با رنگ پوست و مو نیز توجه کرد. به عنوان مثال اگر رنگ پوست شما روشن و رنگ موی شما تیره است بهتر است به جای رنگ‌های قهوه‌ای، زرد و طوسی روشن از رنگ های آبی، سبز و طوسی استفاده کنید بر عکس کسانی که رنگ پوستشان تیره است باید کمتر لباس‌های تیره رنگ بپوشید. البته این قانون یک قانون کلی است.

رنگ مناسب برای شما رنگی است که با ته رنگ موجود در چهره شما هماهنگی داشته باشد.

۵- در مورد هماهنگی طرح و رنگ لباس نیز لازم است به نکاتی دقت کنید. مساله کلیدی حفظ هماهنگی و در عین حال تنوع در پوشش است. رنگ‌های مکمل و سایه های آنها هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند. مثلا سرمه‌ای با طلایی.

 

پاشنه افزایش قد , پاشنه ژله ای افزایش قد , ژل طبی افزایش قد betall اصل , ژل افزایش قد در شیراز

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :