قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

خرید کفی ژل افزایش قد برای کفش

خرید کفی ژل افزایش قد برای کفش

 

در گذشته استفاده از پاشنه بلند کفش یکی از راه های بلند نشان دادن قد بود این روش مشکلات زیادی برای بدن ایجاد می کرد اما اخیرا نوع جدیدی از پاشنه کفش ارائه شده که به ژل افزایش قد، کفی ژله ای و پاشنه مخفی معروف هستند. این پاشنه ها که در قسمت عقب کفش و روی پاشنه اصلی قرار میگیرند بسیار منعطف و نرم هستند و در عین حال باعث افزایش قد شما خواهند شد. برای استفاده از این نوع کفی باید فاصله بین کف کفش با قسمت لبه پوشش دهنده پا بیشتر از عرض ژل افزایش دهنده قد باشد، بنابر این این نوع کفی ها برای استفاده در کفش هایی که کاملا فیت پای شما هستند مناسب نیست.

انواع مختلف ژل افزایش دهنده ی قد

ژل افزایش قد در دو نوع لایه ای و یک تکه عرضه می شوند، مدل لایه ای برای کفش هایی که پاشنه نسبتا بلندی دارند مناسب است و میتوانید به تعداد مناسب در آن لایه قرار دهید، اما اگر کف کفش شما تخت است می توانید علاوه بر مدل لایه ای از مدل یک تکه نیز استفاده کنید. جنس اکثر این ژل ها از سیلیکون مرغوب است که دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند.

نکات مهم استفاده از ژله افزایش قد

  • در زمان استفاده از ژل افزایش قد چند تکه توجه کند که زاویه ی قرار گیری کفی ژله ای با کف کفش تراز باشد در غیر اینصورت ممکن است بین لایه ها فاصله ایجاد شود و برخی قسمت های ژل افزایش قد دچار ساییدگی شود.
  • اگر پای شما دچار انحنا است بهتر است ژل افزایش قد یک تکه استفاده کنید، در اینصورت از تحرک زیاد لایه ها روی هم جلوگیری می شود.
  • در خرید ژل افزایش قد دقت کنید که از مدل های اورجینال و مناسب قالب پای خود استفاده کنید تا هم کفی ژله ای عمر طولانی داشته باشد و هم آسیبی به سلامتی ساختار بدنی شما وارد نشود.
  • اگر ژل افزایش قد از طرف لبه کفش تحت فشار زیاد قرار گیرد، مثلا به دلیل تنگ بودن کفش و انتخاب نامناسب از نظر اندازه این امر باعث فشردگی ژل می شود و در دراز مدت از ارتفاع ژل می کاهد. بنابر این در هنگام خرید حتما به سایز کفش و سایز ژل افزایش دهنده قد توجه کنید.

پاشنه مخفی افزایش قد خرید پاشنه افزایش قد خرید ژل طبی افزایش قد , ژل افزایش قد در اصفهان

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :