قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 22
پنجشنبه ها 9 تا 21

تور یک روزه پنج شنبه

تور یک روزه پنج شنبه انتخاب مناسبی برا یک تفریح سالم در آخر هفته است. از آنجایی که تور یک روزه پنج شنبه بدون اقامت می باشد قیمت مناسبی دارد.

رزرو اینترنتی تور یک روزه پنج شنبه

 

تور یک روزه پنج شنبه از جمله تورهای داخلی است که به صورت یک روزه از صبح تا آخر شب بدون اقامت در هیچ هتل و مسافر خانه ای خدمات ویژه ای را به شما ارائه می دهد. این نوع تورهای گردشگری به دلیل استفاده از وسایل نقلیه زمینی و  کوتاه بودن مسیرهای انتخابی  دارای قیمت های مناسبی هستند که در بیشتر ایام هفته خصوصا روزهای پایانی مانند پنج شنبه ها و جمعه ها می تواند لحظات شاد و لذت بخشی را به صورت گروهی با مهیا ساختن تمام امکانات رفاهی برای شما فراهم آورد. تورهای گردشگری یک روزه با داشتن بیمه مسافرتی و یک لیدر مجرب به همراه پذیرایی فوق العاده بهترین گزینه برای تعطیلات آخر هفته به حساب می آید.

تور یک روزه پنج شنبه

بسیاری از افراد تمایل دارند تا در روزهای پایانی هفته، خانه نشینی نکنند و در حدود چندین ساعت سفر دلچسبی داشته باشند و در روزهای تعطیل حس و حال دیگری را در بیرون از خانه به دست آورند، به همین دلیل تورهای یک روزه پنج شنبه به صورت سفرهای داخلی یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی است که اغلب افراد به علت قیمت ارزان و مدت زمان کوتاه آن را انتخاب می کنند. تورهای یک روزه خصوصا تور یک روزه پنج شنبه ها بهترین راه آشنایی با بسیاری مکان های زیبا و دیدنی به صورت گروهی می باشد. تورهای گردشگری یک روزه در هر هفته فرصت تماشای گوشه ای از ایران را برای شما فراهم می کند پس بهتر است این فرصت را از دست ندهید.

تصویر ۱

بهترین تور یک روزه

معمولا تورهای یک روزه در قالب طبیعت گردی ساماندهی می شوند و غالبا در روزهای پایانی هفته مانند روزهای پنج شنبه و جمعه به صورت زمینی و فاصله های نزدیک ارائه می شوند. در این نوع تورهای مسافرتی اقامت در هتل و یا محل دیگری وجود ندارد و از صبح تا ساعاتی از شب تمامی اعضای گروه در جنب و جوش و تکاپو هستند. تور یک روزه پنج شنبه که یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری است بسته به فصلی که در آن قرار داریم و همچنین شرایط آب و هوایی در محل های مختلفی مانند دیدن غار، کویر نوردی، دیدن آثار تاریخی برخی مناطق مانند طاق بستان و….قابل برگزاری می باشند.

تصویر ۲

تورهای یک روزه آخر هفته

آژانس گردشگری میلی تور با داشتن خدمات ویژه ای می تواند در فصول مختلف و خصوصا در روزهای پایانی هفته تورهای متنوعی از جمله سفر به دل طبیعت را با مناسب ترین قیمت ارائه دهد. تور کویر مصر، تور آثار دیدنی کرمانشاه، تور آبشارهای لرستان، تور نمک آبرود، تور غار علی صدر، تور گنجنامه، تور جنگل بلیران و بسیاری تورهای دیگر که بتوان در کمتر از ۱۸ ساعت از مناظر طبیعی و آثار تاریخی آن منطقه دیدن کرد از جمله تورهای گردشگری یک روزه میلی تور می باشند. میلی تور ویژه هر فصل، تورهای مخصوصی دارد که آنها را با بالاترین کیفیت با بهترین پذیرایی و امکانات رفاهی در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این شرکت مسافرتی در صبح زود حرکت کرده و مسافرین را در آخر شب به مبداء بر می گرداند. وسیله نقلیه  انتخاب شده برای تور یک روزه پنج شنبه و تورهای یک روزه دیگر، اتوبوس توریستی مجهز می باشد. صبحانه، ناهار، عصرانه و شام جزء موارد پذیرایی این تور به حساب می آید. بیمه مسافرتی و لیدر مجرب از جمله ملزومات تور یک روزه پنج شنبه و دیگر تورها در میلی تور می باشد.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :