Warning: Parameter 2 to __search_by_title_only() expected to be a reference, value given in /home/jelcom/domains/tehranjel.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
اطلاعاتی در خصوص قیمت دکل مهاری g35 - خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴
قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

ژل طبی افزایش قد betall اصل به صورت پاشنه مخفی ژله ای | خرید کفی ژله ای افزایش قد به صورت لژ مخفی افزایش قد

خرید ژل افزایش قد پاشنه مخفی ژله ای سیلیکونی بیتال |09359482324

09359482324 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 22
پنجشنبه ها 9 تا 21

اطلاعاتی در خصوص قیمت دکل مهاری g35

اطلاعاتی در خصوص قیمت دکل مهاری g35

 

قیمت دکل مهاری g35 با توجه به شرایط اقتصادی امروزه به طبع افزایش یافته است اما می توان گفت که این دکل مهاری در مقایسه با سایر انواع دکل ها از قیمت بسیاری ارزان و معقولی برخوردار است و شما می توانید برای سفارش دکل مهاری مورد نیاز خود به وب سایت ما مراجعه کنید.

دکل مهاری g35

دکل مهاری از جمله محصولات پرکاربرد است و در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی مورد استفاده واقع می شود از جمله در پشت بام منازل و اداره ها و غیره می توانید از این نوع دکل ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای نصب این نوع دکل به مساحت بسیار زیادی نیازمند هستید و با توجه به مواردی که می خواهید از دکل مهاری استفاده کنید به ابعاد و سایز مختلفی از آن نیاز خواهید داشت. دکل مهاری g35 از جمله انواع مختلف این محصول است و در زمینه های مختلفی نظیر آنتن های رادیو، شبکه یارانه، بیسیم، شبکه تلفن همراه، نصب دیش و غیره استفاده می شود که توسط سیم مهار به تکیه گاهی چون زمین مهار می گردد. دکل مهاری g35 با توجه به وزن سبکی که دارد در پشت بام اداره ها و مناطق شهری نیز کارایی داشته و نصب این دکل ها بسیار ساده و کم هزینه می باشد. قیمت این نوع از دکل مهاری g35 با توجه به کیفیت ساخت آن متغیر است و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن مشخص نمود. در بخش بعدی درباره عوامل موثر در قیمت دکل مهاری g35 صحبت خواهیم کرد.

تصویر ۱

قیمت دکل مهاری g35

دکل مهاری g35 به صورت سه ضلعی و سکشن های ۳ متری که از پایه های لوله نمره ۳ به صورت خرپایی به هم وصل شده اند، ساخته می شود که البته سازنده و تولیدکنندگان آن با توجه به سفارش مشتریان  این دکل ها را تولید می کنند. نمره میلگرد های این دکل ۸ می باشد و قاعده هر وجه دکل ۳۵ سانتی متر است. شما می توانید برای سفارش و کسب اطلاعات از قیمت دکل مهاری g35 به وب سایت ما مراجعه نمایید. در نظر داشته باشید که قیمت این دکل با توجه به کیفیت میلگردهای استفاده شده و ابعاد آن محاسبه می گردد بنابراین قیمت آن متغیر است. قیمت میلگرد و سایر لوازم جانبی این نوع دکل در بازار، تعیین کننده قیمت نهایی دکل خواهد بود.

 

منبع :

 

http://aytaak.ir/%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%88%db%8c%db%8c/%d8%af%da%a9%d9%84-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%db%8c-g35/

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :